CloseDarbo kodekso 139 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-419Reg. data:2021-04-15
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2021-04-15Projektas užregistruotas registre(XIVP-419)
2021-05-26Sukurtas naujas projekto variantas(XIVP-419)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Mykolas Majauskas, Mykolas.Majauskas@lrs.lt, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Sysas, alsysa@lrs.lt, +370 (5) 239 6702, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.lt, Seimo narys Matas Maldeikis, matas.maldeikis@lrs.lt, +370 (5) 239 6864, Seimo narys Antanas Čepononis, user(user.lt.tais.16a811e584b7452484e351d613045b3e.antanas_cepononis) not loaded, user(user.lt.tais.16a811e584b7452484e351d613045b3e.antanas_cepononis) not loaded, Seimo narys Vytautas Gapšys, Vytautas.Gapsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6709, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narys Lukas Savickas, user(user.lt.tais.775393188f914acdb5ed73f982e6fb98.lukas_savickas) not loaded, user(user.lt.tais.775393188f914acdb5ed73f982e6fb98.lukas_savickas) not loaded, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narys Justas Džiugelis, Justas.Dziugelis@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Bakas, Vytautas.Bakas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama