CloseMedžioklės įstatymo Nr. IX-966 5 straipsnio pakeitimo ir Įstatymo papildymo 15(1) straipsniu įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-1457Reg. data:2022-03-24
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2022-03-24Projektas užregistruotas registre(XIVP-1457)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Linas Jonauskas, linas.jonauskas@lrs.lt, Seimo narys Marius Matijošaitis, marius.matijosaitis@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Paluckas, gintautas.paluckas@lrs.lt, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narys Tomas Bičiūnas, tomas.biciunas@lrs.lt, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narė Aistė Gedvilienė, aiste.gedviliene@lrs.lt, Seimo narė Monika Ošmianskienė, monika.osmianskiene@lrs.lt, Seimo narė Morgana Danielė, morgana.daniele@lrs.lt, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narė Ieva Pakarklytė, ieva.pakarklyte@lrs.lt, Seimo narys Zigmantas Balčytis, zigmantas.balcytis@lrs.lt, Seimo narys Stasys Šedbaras, Stasys.Sedbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6011, Seimo narys Raimundas Lopata, raimundas.lopata@lrs.lt, Seimo narys Ričardas Juška, Ricardas.Juska@lrs.lt, Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius, tomas.raskevicius@lrs.lt, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narė Beata Petkevič, beata.petkevic@lrs.lt, Seimo narė Dalia Asanavičiūtė, dalia.asanaviciute@lrs.lt, Seimo narė Jurgita Sejonienė, jurgita.sejoniene@lrs.lt, Seimo narys Artūras Žukauskas, arturas.zukauskas@lrs.lt, Seimo narė Vaida Giraitytė-Juškevičienė, user(user.lt.tais.ab53ff644ee3417bb93502aca2c99b73.vaida_giraityte-juskeviciene) not loaded, user(user.lt.tais.ab53ff644ee3417bb93502aca2c99b73.vaida_giraityte-juskeviciene) not loaded, Seimo narė Laima Nagienė, laima.nagiene@lrs.lt, Seimo narė Ligita Girskienė, ligita.girskiene@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Mitalas, vytautas.mitalas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Originalus turinys su priedais ir el. parašais (ADOC-V1.0 formato el. dokumentas)
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama