CloseSeimo nutarimo „Dėl 1990–1991 metų Nepriklausomybės gynėjo vardo“ projektas
Rūšis:Nutarimo projektasReg. Nr.:XIIIP-4760Reg. data:2020-04-28
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2020-04-28Projektas užregistruotas registre(XIIIP-4760)
2020-06-18Sukurtas naujas projekto variantas(XIIIP-4760)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Arunas.Gumuliauskas@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narė Audronė Jankuvienė, user(user.lt.tais.ed43028fca824aa99c846357ad04034f.audrone_jankuviene) not loaded, user(user.lt.tais.ed43028fca824aa99c846357ad04034f.audrone_jankuviene) not loaded, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narė Irena Šiaulienė, irsiau@lrs.lt, +370 (5) 239 6717, Seimo narys Ričardas Juška, Ricardas.Juska@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Jovaiša, Eugenijus.Jovaisa@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama