CloseŠvietimo įstatymo Nr. I-1489 papildymo 31(1) straipsniu įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-3329Reg. data:2019-03-27
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2019-03-27Projektas užregistruotas registre(XIIIP-3329)
2019-11-13Sukurtas naujas projekto variantas(XIIIP-3329)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Eugenijus Jovaiša, Eugenijus.Jovaisa@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6559, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Kestutis.Smirnovas@lrs.lt, Seimo narys Gintaras Steponavičius, Gintaras.Steponavicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6020, Seimo narys Edmundas Pupinis, Edmundas.Pupinis@lrs.lt, Seimo narys Arūnas Gelūnas, Arunas.Gelunas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama