ClosePASIŪLYMAS dėl Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo Nr.I-1234 2, 6, 10, 49, 56, 57 straipsnių pakeitimo ir Įstatymo papildymo 2(1) straipsniu įstatymo projekto
Rūšis:PasiūlymasDokumento nr.:XIIIP-113(3)Reg. data:2017-02-03
Institucija: Lietuvos Respublikos SeimasBūsena:Parengtas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Seimo narys Ramūnas Karbauskis, Ramunas.Karbauskis@lrs.lt, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt, Seimo narys Mykolas Majauskas, Mykolas.Majauskas@lrs.lt, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Mantas Adomėnas, Mantas.Adomenas@lrs.lt, +370 (5) 239 6631, Seimo narė Agnė Širinskienė, Agne.Sirinskiene@lrs.lt, Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Ingrida.Simonyte@lrs.lt, Seimo narė Monika Navickienė, Monika.Navickiene@lrs.lt, Seimo narė Aušra Maldeikienė, Ausra.Maldeikiene@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Ausrine.Armonaite@lrs.ltKalba:Lietuvių
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Dokumento struktūraClose
    CloseSusijusi informacija
    Dokumento tekstas
    Spausdinti
    Komentaras dokumentui
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    Siuntėjas
    Siuntėjo adresas
    Kontrolinis laukas
    Dokumento pateikimas Seimui
    ???submitted.???
    Siunčiama