CloseKonstitucinio Teismo įstatymo Nr. I-67 31, 65, 66, 68, 72 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-432Reg. data:2017-03-10
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2017-03-10Projektas užregistruotas registre(XIIIP-432)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Rimante.Salaseviciute@lrs.lt, +370 (5) 239 6656, Seimo narė Irena Šiaulienė, irsiau@lrs.lt, +370 (5) 239 6717, Seimo narys Juozas Olekas, juozas.olekas@lrs.lt, +370 (5) 239 6677, Seimo narys Andrius Palionis, Andrius.Palionis@lrs.lt, +370 (5) 239 6612, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narys Artūras Skardžius, Seimo narys Algirdas Sysas, alsysa@lrs.lt, +370 (5) 239 6702, Seimo narys Mindaugas Bastys, Mindaugas.Bastys@lrs.lt, +370 (5) 239 6722, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narys Juozas Bernatonis, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Lauras Stacevičius, Lauras.Stacevicius@lrs.lt, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narė Raminta Popovienė, Raminta.Popoviene@lrs.lt, +370 (5) 239 6335, Seimo narys Antanas Vinkus, Antanas.Vinkus@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6617, Seimo narys Ramūnas Karbauskis, Ramunas.Karbauskis@lrs.lt, Seimo narys Virginijus Sinkevičius, Virginijus.Sinkevicius@lrs.lt, Seimo narė Irena Degutienė, irena.degutiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6651, Seimo narys Valerijus Simulik, Valerijus.Simulik@lrs.lt, +370 (5) 239 6687, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Ingrida.Simonyte@lrs.lt, Seimo narė Agnė Širinskienė, Agne.Sirinskiene@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Kestutis.Mazeika@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Jovaiša, Eugenijus.Jovaisa@lrs.lt, Seimo narys Linas Balsys, Linas.Balsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6707, Seimo narys Saulius Skvernelis, Saulius.Skvernelis@lrs.lt, Seimo narys Jurgis Razma, jurgis.razma@lrs.lt, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narys Vytautas Bakas, Vytautas.Bakas@lrs.lt, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Emanuelis Zingeris, emzing@lrs.lt, +370 (5) 239 6244, Seimo narys Algimantas Salamakinas, Algimantas.Salamakinas@lrs.lt, +370 (5) 239 6662, Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Seimo narys Aurelijus Veryga, Aurelijus.Veryga@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama