CloseSeimo rezoliucijos „Dėl Lietuvos Respublikos sovietų okupacijos 1940 m. ir jos pasekmių“ projektas
Rūšis:Rezoliucijos projektasReg. Nr.:XIIIP-4908Reg. data:2020-05-28
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Priimtas teisės aktas
Chronologija
2020-05-28Projektas užregistruotas registre(XIIIP-4908)
2020-06-16Priimtas teisės aktas(XIII-3063)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Arunas.Gumuliauskas@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Anušauskas, Arvydas.Anusauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6652, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narys Liudas Jonaitis, user(user.lt.tais.bad145ff83c747748a1b2ab805e73a4b.liudas_jonaitis) not loaded, user(user.lt.tais.bad145ff83c747748a1b2ab805e73a4b.liudas_jonaitis) not loaded, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narė Levutė Staniuvienė, Levute.Staniuviene@lrs.lt, Seimo narys Emanuelis Zingeris, emzing@lrs.lt, +370 (5) 239 6244, Seimo narys Ričardas Juška, Ricardas.Juska@lrs.lt, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narė Audronė Jankuvienė, user(user.lt.tais.ed43028fca824aa99c846357ad04034f.audrone_jankuviene) not loaded, user(user.lt.tais.ed43028fca824aa99c846357ad04034f.audrone_jankuviene) not loaded, Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6559, Seimo narė Irena Šiaulienė, irsiau@lrs.lt, +370 (5) 239 6717Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama