ClosePensijų kaupimo įstatymo Nr. I-1691 29 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-849Reg. data:2021-09-16
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2021-09-16Projektas užregistruotas registre(XIVP-849)
2022-05-26Sukurtas naujas projekto variantas(XIVP-849)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Gintautas Kindurys, Gintautas.Kindurys@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narė Agnė Širinskienė, Agne.Sirinskiene@lrs.lt, Seimo narys Aurelijus Veryga, Aurelijus.Veryga@lrs.lt, Seimo narė Ligita Girskienė, ligita.girskiene@lrs.lt, Seimo narys Antanas Vinkus, Antanas.Vinkus@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Valdemaras Valkiūnas, valdemaras.valkiunas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama