CloseCivilinio proceso kodekso 93 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-1380Reg. data:2022-03-09
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2022-03-09Projektas užregistruotas registre(XIVP-1380)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Sabutis, eugenijus.sabutis@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, kestutis.vilkauskas@lrs.lt, Seimo narys Linas Jonauskas, linas.jonauskas@lrs.lt, Seimo narys Vidmantas Kanopa, vidmantas.kanopa@lrs.lt, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narys Liudas Jonaitis, Liudas.Jonaitis@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama