CloseVardų ir pavardžių rašymo asmens dokumentuose įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-471Reg. data:2017-03-16
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2017-03-16Projektas užregistruotas registre(XIIIP-471)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Stasys Šedbaras, Stasys.Sedbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6011, Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6559, Seimo narys Arvydas Anušauskas, Arvydas.Anusauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6652, Seimo narė Agnė Bilotaitė, Agne.Bilotaite@lrs.lt, +370 (5) 239 6629Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama