CloseVaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo Nr. I-1234 18 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-845Reg. data:2021-09-14
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2021-09-14Projektas užregistruotas registre(XIVP-845)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narė Edita Rudelienė, edita.rudeliene@lrs.lt, (5) 2396637, Seimo narys Andrius Bagdonas, andrius.bagdonas@lrs.lt, Seimo narys Romualdas Vaitkus, romualdas.vaitkus@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Lopata, raimundas.lopata@lrs.lt, Seimo narys Arminas Lydeka, Arminas.Lydeka@lrs.lt, Seimo narys Ričardas Juška, Ricardas.Juska@lrs.lt, Seimo narys Viktoras Pranckietis, Viktoras.Pranckietis@lrs.lt, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama