CloseVietos savivaldos įstatymo Nr. I-533 9, 9(1) straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-3789Reg. data:2019-08-22
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2019-08-22Projektas užregistruotas registre(XIIIP-3789)
2019-12-13Sukurtas naujas projekto variantas(XIIIP-3789)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narė Guoda Burokienė, Guoda.Burokiene@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narys Juozas Varžgalys, Juozas.Varzgalys@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Kindurys, Gintautas.Kindurys@lrs.lt, Seimo narys Valius Ąžuolas, Valius.Azuolas@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Rastenis, Vytautas.Rastenis@lrs.lt, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Aurimas.Gaidziunas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama