CloseSeimo nutarimo „Dėl Viktoro Pranckiečio atleidimo iš Seimo Pirmininko pareigų“ projektas
Rūšis:Nutarimo projektasReg. Nr.:XIIIP-3993Reg. data:2019-10-15
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Nepriimtas
Chronologija
2019-10-15Projektas užregistruotas registre(XIIIP-3993)
2019-10-15Nepriimtas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narė Guoda Burokienė, Guoda.Burokiene@lrs.lt, Seimo narė Aušra Papirtienė, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.lt, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Andrius Palionis, Andrius.Palionis@lrs.lt, +370 (5) 239 6612, Seimo narys Virginijus SinkevičiusDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama