ClosePridėtinės vertės mokesčio įstatymo Nr. IX-751 19 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-1109Reg. data:2021-11-16
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2021-11-16Projektas užregistruotas registre(XIVP-1109)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narė Orinta Leiputė, Orinta.Leipute@lrs.lt, Seimo narys Zigmantas Balčytis, zigmantas.balcytis@lrs.lt, Seimo narys Liudas Jonaitis, Liudas.Jonaitis@lrs.lt, Seimo narys Linas Jonauskas, linas.jonauskas@lrs.lt, Seimo narys Tomas Bičiūnas, tomas.biciunas@lrs.lt, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Paluckas, gintautas.paluckas@lrs.lt, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Eugenijus Sabutis, eugenijus.sabutis@lrs.lt, Seimo narė Vilija Targamadzė, vilija.targamadze@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, kestutis.vilkauskas@lrs.lt, Seimo narys Vidmantas Kanopa, vidmantas.kanopa@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama