CloseCivilinio kodekso 2.27 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-1327Reg. data:2017-11-10
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2017-11-10Projektas užregistruotas registre(XIIIP-1327)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352, Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Audrys Šimas, Audrys.Simas@lrs.lt, Seimo narė Vanda Kravčionok, Vanda.Kravcionok@lrs.lt, +370 (5) 239 6675, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Egidijus Vareikis, Egidijus.Vareikis@lrs.lt, Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Laimute.Matkeviciene@lrs.lt, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Mindaugas.Puidokas@lrs.lt, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Aurimas.Gaidziunas@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Arunas.Gumuliauskas@lrs.lt, Seimo narė Asta Kubilienė, Asta.Kubiliene@lrs.lt, (5) 2396737, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Dainius Kepenis, Dainius.Kepenis@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Kirkutis, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Kestutis.Mazeika@lrs.lt, Seimo narys Juozas Rimkus, Seimo narys Andriejus Stančikas, Andriejus.Stancikas@lrs.lt, Seimo narys Viktoras Rinkevičius, Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt, Seimo narys Lauras Stacevičius, Lauras.Stacevicius@lrs.lt, Seimo narė Guoda Burokienė, Guoda.Burokiene@lrs.lt, Seimo narė Levutė Staniuvienė, Levute.Staniuviene@lrs.lt, Seimo narys Andrius Navickas, andrius.navickas@lrs.lt, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama