CloseAlkoholio kontrolės įstatymo Nr. I-857 2, 16, 17, 18, 18(1), 22, 28 ir 29 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-646Reg. data:2021-06-15
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2021-06-15Projektas užregistruotas registre(XIVP-646)
2021-12-16Sukurtas naujas projekto variantas(XIVP-646)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Andrius Bagdonas, andrius.bagdonas@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Vytautas Mitalas, vytautas.mitalas@lrs.lt, Seimo narė Ieva Pakarklytė, ieva.pakarklyte@lrs.lt, Seimo narė Edita Rudelienė, edita.rudeliene@lrs.lt, (5) 2396637, Seimo narys Vytautas Kernagis, Vytautas.Kernagis@lrs.lt, Seimo narys Matas Maldeikis, matas.maldeikis@lrs.lt, Seimo narys Arūnas Valinskas, arunas.valinskas@lrs.lt, Seimo narys Kristijonas Bartoševičius, kristijonas.bartosevicius@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Lopata, raimundas.lopata@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama