CloseTabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo Nr. I-1143 9(2) straipsnio pakeitimo įstatymo Nr. XIV-909 pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-1486Reg. data:2022-03-31
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Atmestas
Chronologija
2022-03-31Projektas užregistruotas registre(XIVP-1486)
2022-05-12Projektas atmestas(XIVP-1486)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narė Morgana Danielė, morgana.daniele@lrs.lt, Seimo narė Ieva Pakarklytė, ieva.pakarklyte@lrs.lt, Seimo narys Marius Matijošaitis, marius.matijosaitis@lrs.lt, Seimo narys Kasparas Adomaitis, kasparas.adomaitis@lrs.lt, Seimo narė Monika Ošmianskienė, monika.osmianskiene@lrs.lt, Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius, tomas.raskevicius@lrs.lt, Seimo narė Silva Lengvinienė, silva.lengviniene@lrs.lt, Seimo narys Artūras Žukauskas, arturas.zukauskas@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Mitalas, vytautas.mitalas@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, ieva.kacinskaite@lrs.lt, Seimo narė Vaida Giraitytė-Juškevičienė, vaida.giraityte@lrs.lt, Seimo narys Andrius Mazuronis, Andrius.Mazuronis@lrs.lt, (5) 2396690, Seimo narys Viktoras Fiodorovas, Viktoras.Fiodorovas@lrs.lt, Seimo narys Andrius Bagdonas, andrius.bagdonas@lrs.lt, Seimo narys Aidas Gedvilas, aidas.gedvilas@lrs.lt, Seimo narys Artūras Skardžius, Arturas.Skardzius@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama