CloseSeimo rezoliucijos „Dėl Kubos Respublikos“ projektas
Rūšis:Rezoliucijos projektasReg. Nr.:XIVP-684Reg. data:2021-06-22
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Priimtas teisės aktas
Chronologija
2021-06-22Projektas užregistruotas registre(XIVP-684)
2021-06-30Priimtas teisės aktas(XIV-503)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Emanuelis Zingeris, emzing@lrs.lt, +370 (5) 239 6244, Seimo narė Laima Liucija Andrikienė, laima.andrikiene@lrs.lt, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321, Seimo narys Andrius Vyšniauskas, andrius.vysniauskas@lrs.lt, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Mindaugas.Puidokas@lrs.lt, Seimo narys Jonas Gudauskas, jonas.gudauskas@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Ausrine.Armonaite@lrs.lt, Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius, tomas.raskevicius@lrs.lt, Seimo narys Marius Matijošaitis, marius.matijosaitis@lrs.lt, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narys Tomas Bičiūnas, tomas.biciunas@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Bakas, Vytautas.Bakas@lrs.lt, Seimo narys Giedrius Surplys, giedrius.surplys@lrs.lt, Seimo narys Viktoras Pranckietis, Viktoras.Pranckietis@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Lukas Savickas, lukas.savickas@lrs.lt, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narys Mykolas Majauskas, Mykolas.Majauskas@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, kestutis.vilkauskas@lrs.lt, Seimo narys Zigmantas Balčytis, zigmantas.balcytis@lrs.lt, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Lopata, raimundas.lopata@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Masiulis, Kestutis.Masiulis@lrs.lt, Seimo narys Linas Slušnys, linas.slusnys@lrs.lt, Seimo narė Dalia Asanavičiūtė, dalia.asanaviciute@lrs.lt, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Antanas Čepononis, antanas.cepononis@lrs.lt, Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Radvile.Morkunaite@lrs.lt, Seimo narė Jurgita Sejonienė, jurgita.sejoniene@lrs.lt, Seimo narys Audrius Petrošius, audrius.petrosius@lrs.lt, Seimo narys Romualdas Vaitkus, romualdas.vaitkus@lrs.lt, Seimo narė Irena Haase, irena.haase@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama