CloseDarbo kodekso Nr. IX-926 162 straipsnio pakeitimo ir papildymo ĮSTATYMO PROJEKTAS
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIP-4833Reg. data:2016-11-02
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2016-11-02Projektas užregistruotas registre(XIIP-4833)
2019-06-14Sukurtas naujas projekto variantas(XIIP-4833)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Vanda Kravčionok, Vanda.Kravcionok@lrs.lt, +370 (5) 239 6675, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Jaroslav Narkevič, Seimo narys Zbignev Jedinskij, Zbignev.Jedinskij@lrs.lt, Seimo narė Irina Rozova, Irina.Rozova@lrs.lt, +370 (5) 239 6665, Seimo narys Leonard Talmont, Leonard.Talmont@lrs.lt, +370 (5) 239 6755, Seimo narys Juzef Kvetkovskij, Seimo narys Michal Mackevič, Michal.Mackevic@lrs.lt, +370 (5) 239 6613Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama