ClosePagalbinio apvaisinimo įstatymo Nr. XII-2608 3, 10 ir 17 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS
Rūšis:Lyginamasis variantasDokumento nr.:XIIIP-169Reg. data:2016-12-01
Institucija: Lietuvos Respublikos SeimasBūsena:Parengtas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Seimo narė Asta Kubilienė, Asta.Kubiliene@lrs.lt, (5) 2396737, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narė Agnė Širinskienė, Agne.Sirinskiene@lrs.ltKalba:Lietuvių
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Dokumento struktūraClose
    CloseSusijusi informacija
    Dokumento tekstas
    Spausdinti
    Komentaras dokumentui
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    Siuntėjas
    Siuntėjo adresas
    Kontrolinis laukas
    Dokumento pateikimas Seimui
    ???submitted.???
    Siunčiama