ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBA

 

SPRENDIMAS

DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. RUGSĖJO 3 D. SPRENDIMO NR. T-338 DĖL ŠIAULIŲ MIESTO REPREZENTACINIO RENGINIO STATUSO SUTEIKIMO IR JO DALINIO FINANSAVIMO IŠ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS BIUDŽETO LĖŠŲ TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

 

2022 m.                           d. Nr. T-

Šiauliai

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1 dalimi, Šiaulių miesto savivaldybės taryba nusprendžia:

Pakeisti Šiaulių miesto reprezentacinio renginio statuso suteikimo ir jo dalinio finansavimo iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų tvarkos aprašą, patvirtintą Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2020 m. rugsėjo 3 d. sprendimu Nr. T-338 „Dėl Šiaulių miesto reprezentacinio renginio statuso suteikimo ir jo dalinio finansavimo iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų tvarkos aprašo patvirtinimo“:

1.   Pakeisti 20 punktą ir jį išdėstyti taip:

20. Lėšų poreikis projektams iš dalies finansuoti kasmet numatomas sudarant ateinančių metų savivaldybės biudžetą, atsižvelgiant į Komisijos rekomendacijas dėl reprezentacinio renginio statusą gavusio renginio dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų. Lėšų poreikį pirmaisiais metais Komisija rekomenduoja skirti atsižvelgdama į paraiškoje pateiktą sąmatą, kitais metais – Švietimo, Kultūros ir Sporto tarybos, atsižvelgdamos į pateiktą praėjusių metų renginio ataskaitą ir į patikslintą paraišką gauti reprezentacinio renginio dalinį finansavimą iš savivaldybės biudžeto lėšų, teikia siūlymus Komisijai dėl kitų metų finansavimo. Jei projektas ateinančiais metais nebus vykdomas, projekto aprašymo ir patikslintos sąmatos teikti nereikia, tačiau apie tai būtina informuoti Savivaldybės administraciją.“

2.   Pakeisti 25 punktą ir jį išdėstyti taip:

25. Projektui įgyvendinti reikalinga lėšų dalis, kurios nepadengia skirtos savivaldybės biudžeto lėšos, turi sudaryti ne mažiau nei 30 procentų viso projekto poreikio. Šią lėšų dalį turi padengti projekto vykdytojas savo arba rėmėjų (partnerių) indėliu (finansiniu ar nepiniginiu įnašu). Dokumentai, įrodantys tokį prisidėjimą, yra sutartis, preliminari sutartis, ketinimų protokolas ar raštas, laiškas. Prisidėjimas ir (ar) indėlis, teikiamas natūra prekėmis ir (arba) paslaugomis, išreiškiama pinigine verte (nepiniginio įnašo vertę teisės aktų nustatyta tvarka apskaičiuoja, nustato ir už jos teisingumą atsako paraiškos teikėjas). Visuose indėlį patvirtinančiuose dokumentuose turi būti nurodytas projekto pavadinimas, finansinio įsipareigojimo rūšis (parama lėšomis ar natūra), finansinio įsipareigojimo vertė eurais. Sutartis nesudaroma, jeigu projekto vykdytojas nepateikia dokumentų, įrodančių, kad projektui įgyvendinti turi ne mažiau kaip 30 procentų lėšų iš kitų finansavimo šaltinių.“

 

 

 

Savivaldybės meras