LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO VALDYBA

 

 

SPRENDIMAS

DĖL LAURYNO KASČIŪNO, ARMINO LYDEKOS, MATO SKAMARAKO IR DOVILĖS ŠAKALIENĖS DALYVAVIMO TARPPARLAMENTINĖJE BENDROS UŽSIENIO IR SAUGUMO POLITIKOS BEI BENDROS SAUGUMO IR GYNYBOS POLITIKOS KONFERENCIJOJE

 

2024 m. vasario 7 d. Nr. SV-S-1280

Vilnius

 

 

Lietuvos Respublikos Seimo valdyba nusprendžia:

1. Komandiruoti Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininką Lauryną Kasčiūną, Seimo narius Arminą Lydeką, Matą Skamaraką ir Dovilę Šakalienę 2024 m. kovo 3–6 d. dalyvauti Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje Briugėje (Belgijos Karalystė).

Kartu vyksta Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto biuro patarėja (ES) Vilma Greckaitė ir Užsienio reikalų komiteto biuro patarėja (ES) Eglė Maželė.

2. Pavesti Seimo kanceliarijai apmokėti komandiruotės išlaidas iš Seimo komitetų dalyvavimui pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai parlamentiniuose ir Europos Parlamento rengiamuose susitikimuose skirtų lėšų.

 

 

 

Seimo Pirmininkė                                                                                      Viktorija Čmilytė-Nielsen