LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO VALDYBA

 

 

SPRENDIMAS

DĖL LAURYNO KASČIŪNO IR ŽYGIMANTO PAVILIONIO DALYVAVIMO SUSITIKIMUOSE SU LATVIJOS RESPUBLIKOS SAEIMOS UŽSIENIO REIKALŲ KOMITETO, NACIONALINIO SAUGUMO KOMITETO IR GYNYBOS, VIDAUS SAUGUMO IR KORUPCIJOS PREVENCIJOS KOMITETO ATSTOVAIS

 

2023 m. vasario 1 d. Nr. SV-S-804

Vilnius

 

 


 

Lietuvos Respublikos Seimo valdyba nusprendžia:

1. Komandiruoti Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininką Lauryną Kasčiūną ir Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininką Žygimantą Pavilionį 2023 m. vasario 16–17 d. dalyvauti susitikimuose su Latvijos Respublikos Saeimos Užsienio reikalų komiteto, Nacionalinio saugumo komiteto ir Gynybos, vidaus saugumo ir korupcijos prevencijos komiteto atstovais Rygoje (Latvijos Respublika).

Kartu vyksta Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto biuro vedėjas Evaldas Sinkevičius ir Užsienio reikalų komiteto biuro vedėjas Evaldas Zelenka.

2. Pavesti Seimo kanceliarijai apmokėti komandiruotės išlaidas iš Seimo parlamentinei diplomatijai skirtų lėšų ir skirti transportą.

 

 

 

Seimo Pirmininkė                                                                                      Viktorija Čmilytė-Nielsen

part_c4457062a9be43838abded419d1456c9_end