LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO VALDYBA

 

 

SPRENDIMAS

DĖL RIMOS BAŠKIENĖS, LIUDO JONAIČIO, KĘSTUČIO MASIULIO IR VALDEMARO VALKIŪNO DALYVAVIMO BALTŲ VIENYBĖS DIENOS MINĖJIMO RENGINIUOSE IR SUSITIKIMUOSE SU LATVIJOS RESPUBLIKOS SAEIMOS TARPPARLAMENTINIŲ RYŠIŲ SU LIETUVOS RESPUBLIKA GRUPĖS NARIAIS

 

2023 m. rugsėjo 20 d. Nr. SV-S-1092

Vilnius

 

 


 

 

Lietuvos Respublikos Seimo valdyba nusprendžia:

1. Komandiruoti Lietuvos Respublikos Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupės pirmininką Kęstutį Masiulį, Seimo narius Rimą Baškienę, Liudą Jonaitį ir Valdemarą Valkiūną 2023 m. rugsėjo 23 d. dalyvauti Baltų vienybės dienos minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Latvijos Respublikos Saeimos Tarpparlamentinių ryšių su Lietuvos Respublika grupės nariais Salduje (Latvijos Respublika).

Kartu vyksta Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus vyresnioji patarėja Asta Skirmantienė.

2. Pavesti Seimo kanceliarijai apmokėti kelionės, kompleksinio kelionės draudimo išlaidas ir išmokėti dienpinigius iš Seimo parlamentinei diplomatijai skirtų lėšų bei skirti transportą.

 

 

 

Seimo Pirmininkė                                                                                      Viktorija Čmilytė-Nielsen

part_ab3ea3b39faa41c7a2b81b66e0fa5958_end