LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS
ĮSAKYMAS
DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO
2020 M. KOVO 16 D. ĮSAKYMO NR. V-383 „DĖL VAIKŲ IR SUAUGUSIŲJŲ COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO
2022 m. gruodžio 30 d. Nr. V-2015
Vilnius
1. P a k e i č i u Vaikų ir suaugusiųjų COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) diagnostikos ir gydymo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. V-383 „Dėl Vaikų ir suaugusiųjų COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) diagnostikos ir gydymo tvarkos aprašo patvirtinimo“:
1.2. Pakeičiu 36 punktą ir jį išdėstau taip:
„36. PAASP paslaugas teikiančioms įstaigoms už Aprašo 33.1 ir 33.2 papunkčiuose nurodytas paslaugas mokama pagal bazines kainas, nustatytas Asmens sveikatos priežiūros paslaugų (išskyrus aktyviojo gydymo), apmokamų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, ir jų bazinių kainų sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2022 m. lapkričio 3 d. įsakymu Nr. V-1630 „Dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir jų bazinių kainų sąrašo bei su šiomis paslaugomis susijusių priemokų, mokamų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, sąrašų patvirtinimo“.“
1.3. Pakeičiu 37 punktą ir jį išdėstau taip:
„37. ASPĮ už Aprašo 33.1–33.3 papunkčiuose nurodytas paslaugas mokama pagal bazines kainas, nustatytas Asmens sveikatos priežiūros paslaugų (išskyrus aktyviojo gydymo), apmokamų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, ir jų bazinių kainų sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2022 m. lapkričio 3 d. įsakymu Nr. V-1630 „Dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir jų bazinių kainų sąrašo bei su šiomis paslaugomis susijusių priemokų, mokamų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, sąrašų patvirtinimo“, jeigu šios paslaugos suteikiamos teikiant ambulatorines infekcinių ligų gydytojo ar vaikų infekcinių ligų gydytojo, ar gydytojo pulmonologo, ar gydytojo vaikų pulmonologo konsultacijas, ar skubiosios medicinos pagalbos paslaugas (neatsižvelgiant į tai, ar pacientas hospitalizuojamas), ar stebėjimo paslaugas (neatsižvelgiant į tai, ar pacientas hospitalizuojamas), ar stacionarines (aktyviojo gydymo ar ilgalaikio gydymo, ar transplantacijos, ar slaugos ir palaikomojo gydymo, ar paliatyviosios pagalbos, ar medicininės reabilitacijos) paslaugas.“