NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS

DIREKTORIUS

 

ĮSAKYMAS

DĖL NERINGOS SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS PRIEMONIŲ SUDARYMO, ĮGYVENDINIMO, LĖŠŲ SKYRIMO IR ATSKAITOMYBĖS TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

 

2020 m. kovo 3 d. Nr. V13-78

Neringa

 

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1 dalimi,

29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos sveikatos sistemos įstatymo 41 straipsnio 2 dalimi ir 64 straipsnio 1 punktu:

1.       Tvirtinu pridedamus:

1.1.    Neringos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių sudarymo, įgyvendinimo, lėšų skyrimo ir atskaitomybės tvarkos aprašą (pridedama).

1.2.    Priemonės, finansuojamos Neringos savivaldybės ____m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, finansavimo sutarties formą (pridedama).

2.       Panaikinu Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. gegužės 9 d. įsakymą Nr. V13-238 „Dėl Neringos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis finansuojamų priemonių konkurso organizavimo, priemonių vertinimo, lėšų naudojimo ir atskaitomybės tvarkos aprašo patvirtinimo“.

3.       Nustatau, kad šis įsakymas skelbiamas Teisės aktų registre ir Neringos savivaldybės interneto svetainėje.

 

 

 

Neringos savivaldybės

administracijos direktorius                                                                                     Egidijus Šakalys

 

PATVIRTINTA

Neringos savivaldybės administracijos

direktoriaus 2020 m. kovo 3 d. įsakymu

Nr. V13-78

 

 

NERINGOS SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS PRIEMONIŲ SUDARYMO, ĮGYVENDINIMO, LĖŠŲ SKYRIMO IR ATSKAITOMYBĖS TVARKOS APRAŠAS

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1.         Neringos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių sudarymo, įgyvendinimo, lėšų skyrimo ir atskaitomybės tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) reglamentuoja Neringos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos (toliau – Specialioji programa) lėšų šaltinius, priemonių sudarymo ir įgyvendinimo, sveikatinimo priemonių konkurso organizavimo, priemonių vertinimo, lėšų naudojimo ir atskaitomybės bei kontrolės tvarką.

2.         Paraiškas konkursui gali teikti tik juridiniai asmenys (viešosios įstaigos, biudžetinės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos ir kt.).

3.         Specialiosios programos priemonės sudaromos, atsižvelgiant į Neringos Savivaldybės (toliau – Savivaldybė) strateginio planavimo dokumentus, Bendruomenės sveikatos tarybos patvirtintus Specialiosios programos lėšų naudojimo ir sveikatinimo veiklos prioritetus bei Savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos rodiklius.

4.         Specialiosios programos lėšomis finansuojamos ir remiamos programos ir priemonės skiriamos Savivaldybės gyventojams ir miesto svečiams.

 

II SKYRIUS

SPECIALIOSIOS PROGRAMOS FINANSAVIMO ŠALTINIAI

 

5.   Specialiosios programos finansavimo šaltiniai:

5.1.    Savivaldybės biudžeto asignavimai;

5.2.    20 procentų Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų;

5.3.    savanoriškos fizinių ir juridinių asmenų įmokos;

5.4.    kitos teisėtai įgytos lėšos.

 

III SKYRIUS

SPECIALIOSIOS PROGRAMOS LĖŠŲ NAUDOJIMAS

 

6.  Specialiosios programos lėšos naudojamos:

6.1.      Savivaldybės vykdomoms kompleksinėms ir tikslinėms sveikatos programoms finansuoti ir remti;

6.2.      Savivaldybės strateginio veiklos plano sveikatinimo veiklos priemonėms finansuoti;

6.3.    Savivaldybės bendruomenių ir kitų juridinių asmenų vykdomoms sveikatos programoms bei priemonėms remti.

7.   Gali būti finansuojamos/remiamos šios sveikatos programų/priemonių poveikio sritys:

7.1.   užkrečiamųjų ligų prevencija ir kontrolė;

7.2.   aplinkos sveikata;

7.3.   sveikos mitybos skatinimas ir nutukimo prevencija;

7.4.   burnos higiena ir sveikata;

 

7.5.    lėtinių neinfekcinių ligų (širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto, piktybinių navikų ir kt.) prevencija;

7.6.    fizinio aktyvumo skatinimas;

7.7.    lytinė sveikata;

7.8.    nelaimingų atsitikimų ir traumų prevencija (tarp jų ir pirmosios pagalbos teikimo);

7.9.    psichikos sveikatos stiprinimas (smurto, savižudybių prevencija, streso kontrolė ir kt.);

7.10.  sveikatai žalingos elgsenos prevencija (rūkymo, alkoholio ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija ir kt.);

7.11.  kitos sritys.

8.    Specialiosios programos lėšomis negali būti finansuojamos ir remiamos:

8.1. asmens sveikatos priežiūros paslaugos, apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis;

8.2. valstybės lėšomis finansuojamos visuomenės sveikatos priežiūros paslaugos.

9.   Viešo konkurso būdu atrinktų projektų (priemonių) rėmimui skiriamos lėšos turi būti tiesiogiai susijusios su projekto veikla ir gali būti skiriamos šioms išlaidų rūšims finansuoti:

9.1. darbo užmokestis ir socialinio draudimo įmokos projekto vykdytojams, tiesiogiai vykdantiems projektą (ne daugiau 10% projekto sumos), išskyrus Savivaldybės biudžetines ir viešąsias įstaigas;

9.2. kopijavimo, leidybos, reklamos, viešinimo išlaidos;

9.3. priemonių vykdytojų apgyvendinimo išlaidos;

9.4. transporto išlaidos;

9.5. išlaidos medžiagoms (priemonėms) įsigyti (vieneto vertė negali būti didesnė nei 500 Eur).

10.       Nefinansuojamos šios išlaidos:

10.1.       ilgalaikiam materialiajam turtui įsigyti (ūkio inventoriui ir baldams, ryšio ir transporto priemonėms, kompiuterinei, medicininei įrangai ir kitam inventoriui, priemonėms ir įrangai, kurios vieno vieneto vertė didesnė kaip 500 Eur);

10.2.       patalpoms remontuoti, rekonstruoti ir statyti;

10.3.       piniginiams prizams;

10.4.       parengiamojo etapo išlaidoms, susijusios su veikla, vykdyta iki paraiškos pateikimo (paraiškos rašymas, dalyvių sąrašų sudarymas ir kt.).

11. Specialiosios programos lėšos kaupiamos atskiroje Savivaldybės biudžeto sąskaitoje.

12. Specialiosios programos lėšų apskaitą tvarko Savivaldybės administracijos Buhalterinės apskaitos skyrius.

13. Per metus nepanaudotos Specialiosios programos lėšos, gautos iš Savivaldybės biudžeto, grąžinamos į Savivaldybės biudžetą, gautos iš Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos, grąžinamos į Savivaldybės aplinkos apsaugos specialiąją programą, kitos gautos lėšos naudojamos kitais metais.

14. Specialiosios programos lėšos, panaudotos šiame Apraše nenumatytiems tikslams, teisės aktų nustatyta tvarka išieškomos iš kaltų priemonių vykdytojų ir grąžinamos į Specialiosios programos sąskaitą.

 

IV SKYRIUS

SPECIALIOSIOS PROGRAMOS PRIEMONIŲ SUDARYMAS IR ĮGYVENDINIMAS

 

15. Specialiosios programos priemonių sudarymą ir įgyvendinimą organizuoja Savivaldybės administracija.

16. Specialiosios programos priemonių atrankos būdai:

16.1.  Specialiosios programos asignavimai Savivaldybės kompleksinių ir tikslinių sveikatos programų įgyvendinimui;

16.2.  Specialiosios programos asignavimai Savivaldybės strateginio veiklos plano sveikatinimo priemonių įgyvendinimui;

16.3.  Savivaldybės bendruomenių ir kitų juridinių asmenų vykdomų sveikatinimo programų/priemonių rėmimas (dalinis finansavimas), paraiškas atrenkant konkurso būdu.

17.     Savivaldybės administracija, Savivaldybės tarybai patvirtinus einamųjų metų biudžetą ir Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiąją programą ir jos sąmatą, parengia Specialiosios programos ir jos sąmatos projektus, kuriuos teikia aprobuoti Bendruomenės sveikatos tarybai.

18.     Bendruomenės sveikatos tarybos aprobuotus Specialiosios programos ir jos sąmatos projektus Savivaldybės administracija teikia tvirtinti Savivaldybės tarybai.

 

V SKYRIUS

SPECIALIOSIOS PROGRAMOS KONKURSO ORGANIZAVIMAS IR PARAIŠKŲ VERTINIMAS

 

19.          Kasmet Savivaldybės administracija apie Specialiosios programos priemonių konkursą skelbia viename iš Klaipėdos dienraščių ir Savivaldybės interneto svetainėje. Skelbime nurodoma Specialiosios programos priemonių prioritetai ir paraiškų priėmimo terminas.

20.     Paraiškos Specialiosios programos priemonėms remti teikiamos pagal Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintą paraiškos formą (1 priedas).

21.     Specialiosios programos priemonėms vertinti Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu kasmet sudaroma Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių vertinimo ir Programos projekto parengimo komisija (toliau – Komisija).

22.     Komisija sudaroma ne mažiau kaip iš 5 asmenų: 3 atstovus deleguoja Savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba, 2 – Savivaldybės administracija.

23.     Komisijos nariu negali būti paraišką pateikusios institucijos atstovas.

24.     Komisijos darbą organizuoja Komisijos pirmininkas.

25.     Programos priemonių vykdytojai parenkami vadovaujantis šiais vertinimo kriterijais: priemonės aktualumas, atitikimas sveikatinimo veiklos prioritetams, bendruomenės įtraukimas į priemonės įgyvendinimą, naudos gavėjų skaičius, konkretūs priemonės tikslai ir uždaviniai, lėšų panaudojimo efektyvumas, veiklos tęstinumas, numatomi kiti finansavimo šaltiniai, priemonės veiklos viešinimo būdai.

26.     Kiekvieną paraišką kiekvienas Komisijos narys įvertina individualiai pagal Savivaldybės gydytojo (vyriausiojo specialisto) parengtą anketą.

27.     Komisija sudaro siūlomų remti ar finansuoti Specialiosios programos priemonių sąrašą su rekomenduojamais atskirų priemonių rėmimo dydžiais ir finansavimo šaltiniais.

 

VI SKYRIUS

PROGRAMOS PRIEMONIŲ ĮGYVENDINIMAS

 

28.       Savivaldybės tarybai patvirtinus Specialiąją programą ir jos sąmatą, Savivaldybės administracija per 10 darbo dienų raštu informuoja paraiškų teikėjus apie konkurso rezultatus.

29.       Savivaldybės administracijos direktorius per 30 darbo dienų po Specialiosios programos patvirtinimo sudaro sutartis su Specialiosios programos priemonių vykdytojais.

30.       Prie sutarties Specialiosios programos priemonės vykdytojas prideda patikslintas priemonės veiklas pagal gautas lėšas ir priemonės (išlaidų) sąmatą (forma BFP-1).

31.       Jei Specialiosios programos priemonės vykdytojas nepateikia šio Aprašo 30 punkte nurodytų dokumentų, Savivaldybės administracijos direktorius sutarties nesudaro.

32.       Lėšos priemonių įgyvendinimui skiriamos biudžetiniams metams. Specialiosios programos priemonės vykdytojas atsako už priemonės įgyvendinimą, tikslinį lėšų naudojimą, projekto veiklos viešinimą.

33.       Specialiosios programos viešinimas:

33.1.    Specialioji programa, jos sąmata ir metinė ataskaita skelbiamos Savivaldybės interneto svetainėje;

33.2.    Specialiosios programos priemonių vykdytojai Specialios programos priemones ir jų rezultatus viešina spaudoje, leidiniuose, savo įstaigos arba steigėjo interneto svetainėje, susitikimuose su bendruomene ir kt.;

33.3.    visuose informaciniuose pranešimuose, straipsniuose bei spaudiniuose, išleidžiamuose Specialiosios programos lėšomis, nurodoma informacija apie vykdomą priemonę ir ją finansavusią instituciją – Neringos savivaldybę.

33.4.    Specialiosios programos priemonės vykdytojas, įvykdęs priemonę, per 10 darbo dienų pateikia Savivaldybės administracijai ataskaitą pagal Aprašo 2 priedą ir lėšų panaudojimo Biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitą (forma Nr. 2), patvirtintą Lietuvos Respublikos finansų ministro 2008 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 1K-465.

 

VII SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

34.       Šis Aprašas keičiamas, pildomas ar naikinamas Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.

35.       Aprašo nuostatų įgyvendinimą kontroliuoja Savivaldybės administracijos Savivaldybės gydytojas (vyriausiasis specialistas).

_________________________________

 

Neringos savivaldybės visuomenės

sveikatos rėmimo specialiosios

programos priemonių sudarymo,

įgyvendinimo, lėšų skyrimo ir

atskaitomybės tvarkos aprašo

1 priedas

 

(Paraiškos forma)

 

 

(paraišką teikiančios įstaigos, organizacijos, institucijos pavadinimas)

 

(kodas, adresas, telefonas, faksas, el. paštas)

 

Neringos savivaldybės administracijai

Taikos g. 2, Neringa

PARAIŠKA

DĖL DALYVAVIMO NERINGOS SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS PRIEMONIŲ KONKURSE

_________________ Nr. ___________

(data)

 

1. Priemonės pavadinimas.

 

 

2. Informacija apie paraiškos teikėją (įstaigą, organizaciją).

 

Adresas (miestas ir pašto indeksas)

 

 

Telefonas

 

 

Faksas

 

 

Elektroninis paštas

 

 

Interneto svetainės adresas

 

 

 

Banko rekvizitai (banko pavadinimas, kodas, sąskaitos numeris)

 

3. Informacija apie priemonės koordinatorių.

Vardas, pavardė

Darbovietės pavadinimas, adresas

Pagrindinės pareigos

Pareigos organizacijoje

Telefonas

Faksas

Elektroninis paštas

 

4. Priemonės įgyvendinimo partneriai.

Nurodykite priemonės vykdymo partnerius (valstybės ar savivaldybės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos ir kt.) ir rėmėjus (fondai, privatūs asmenys). Glaustai apibrėžkite jų vaidmenį, įgyvendinant priemonę

Buveinės adresas

Telefonas

Bendradarbiavimo statusas (bendradarbiavimo sutartis, susitarimas)

 

5. Priemonės tikslas (išspręsti tam tikrą problemą).

 

6. Priemonės uždaviniai (įgyvendinami, siekiant projekto tikslo).

 

7. Žmonių grupės, kuriai skirta priemonė, apibūdinimas (socialinė grupė, asmenų skaičius, amžius).

 

8. Priemonės veiklos planas:

8.1. priemonės vykdymo vieta;

8.2. priemonės vykdymo trukmė (nuo kada vykdomas, ar projektas tęstinis);

8.3. priemonės vykdymo veiksmų sąrašas (nuoseklus eigos aprašymas):

Veiksmų sąrašas

(planuojami atlikti darbai)

Mėnuo

Atsakingas vykdytojas

Pastabos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Įnašas į projektą:

9.1. priemonės įgyvendinimui iš viso reikia ___________ Eur (100 proc.);

9.2. iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos prašoma skirti suma___ Eur (proc.);

9.3. įstaigos lėšos __________ Eur (_____ proc.);

9.4. kitos lėšos ________ Eur (_____ proc.).

 

10. Detalus paprastųjų lėšų, reikalingų priemonei įgyvendinti, apibūdinimas (kokioms veikloms prašoma lėšų, kokia jų suma, nurodyti administracines išlaidas):

Veiklos, kurioms prašoma lėšų

Lėšos iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos (Eur)

Įstaigos lėšos

(Eur)

Kiti finansavimo šaltiniai (Eur)

 

Iš viso (Eur)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iš viso:

 

 

 

 

11. Laukiami rezultatai:

11.1.  priemonės tęstinumo galimybės;

11.2.  suteiktų paslaugų apimtis (rodikliai, apskaičiuojami matavimo vienetais);

11.3.  priemonės poveikio įvertinimas.

12. Paraiškos teikėjo disponuojami resursai:

12.1. paraiškos teikėjo aprašymas (materialinė bazė, gaunama finansinė parama);

12.2. veiklos tęstinumą užtikrinantys resursai.

Pastaba: išskyrus savivaldybės biudžetines ir viešąsias įstaigas

13. Kita informacija apie priemonę:

13.1. pagrindiniai priemonės vykdytojai, jų kvalifikacija, išsilavinimas, darbo patirtis, pareigos;

13.2. visuomenės informavimas (būdai, dažnumas, atsakingi asmenys ir kt.)

14. Galimi priedai prie paraiškos:

14.1. rekomendacija;

14.2. dokumentai, patvirtinantys patalpų priklausomumą;

14.3. priemonės vadovo ir asmens, atsakingo už priemonės buhalterinę apskaitą, gyvenimo aprašymai.

Pastaba: išskyrus savivaldybės biudžetines ir viešąsias įstaigas

Įstaigos (organizacijos) vadovas

___________________________         ______________                            _________________

(pareigų pavadiniams)                                               (parašas)                                                                (vardas ir  pavardė)

Projekto koordinatorius

___________________________         ______________                            _________________

(pareigų pavadiniams)                                                        (parašas)                                                                (vardas ir  pavardė)

A.V

 

 

____________________________

 

 

Neringos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo

specialiosios programos priemonių sudarymo,

įgyvendinimo, lėšų skyrimo ir atskaitomybės tvarkos

aprašo

2 priedas

 

(Ataskaitos forma)

 

Neringos savivaldybės administracijai

Taikos g. 2, Neringa

el. paštas: [email protected]

 

VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS PRIEMONĖS ATASKAITA

(data)

 

1. INFORMACIJA APIE ORGANIZACIJĄ/ĮSTAIGĄ AR INSTITUCIJĄ IR PROJEKTĄ

1.1. Priemonės pavadinimas

 

 

1.2. Įgyvendinimo trukmė (pradžia ir pabaiga)

 

 

1.3. Priemonę įgyvendinančios organizacijos, įstaigos ar institucijos pavadinimas

 

 

1.4. Priemonės partneriai (vaidmuo ir funkcijos)

 

1.5. Priemonės vykdytojai:

 

Profesija

Išsilavinimas

Pagrindinė darbovietė

Vaidmuo priemonėje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. PRIEMONĖS TIKSLAI, UŽDAVINIAI IR VEIKLOS

2.1. Priemonės tikslas

 

2.2. Priemonės uždaviniai

 

2.3. Priemonės veiklos. Aprašykite vykdytas veiklas, įgyvendinant priemonės uždavinius

 

2.4. Pagrindinės veiklos formos ir metodai (pažymėkite visus tinkančius atsakymus):

2.4.1.Veiklos formos:

o mokymai;

o bendraamžių švietimas (bendraamžiai – bendraamžiams);

o visuomenės informavimo kampanijos (socialinė reklama);

o informacijos pateikimas;

o neformalus ugdymas;

o kita (detalizuokite) ........................................................................................................

 

2.4.2. Veiklos metodai:

o paskaitos;

o diskusijos;

o gyvenimo įgūdžių ugdymas;

o leidinių, lankstinukų rengimas ir gamyba;

o kita (detalizuokite).............................................................................................................

 

3. PRIEMONĖS TIKSLINIŲ GRUPIŲ APIBŪDINIMAS

3.1.Projekto tikslinės grupės pagal amžių (pažymėkite tinkamą atsakymą):

o visi gyventojai;

o vaikai ir jaunimas (iki 29m.), (nurodykite amžiaus grupes);

o suaugusieji (nurodykite amžiaus grupes);

o kita (detalizuokite).........................................................................................................

3.1.1. Detalizuokite pagrindines projekto tikslines grupes (pažymėkite visus tinkančius atsakymus):

o vaikai;

o šeima;

o bendraamžiai;

o rizikos grupės (detalizuokite);

o bendruomenė;

o pagalbos sau grupės;

o specialistai;

o kita.

3.2. Tikslinių grupių dalyvių skaičius.

 

3.3. Socialinė ir fizinė aplinka, kurioje įgyvendinama priemonė (pažymėkite tinkantį atsakymą):

o ikimokyklinio ugdymo įstaiga;

o mokykla;

o bendruomenė;

o šeima;

o kita (detalizuokite).

3.4. Tikslinėms grupėms suteiktos paslaugos.

 

3.5. Priemonės metu taikytų veiklų ir/arba paslaugų intensyvumas (kiek laiko, kaip dažnai ir kokiam asmenų skaičiui)

 

 

4. PRIEMONĖS VERTINIMAS

4.1. Ar buvo vykdytas priemonės vertinimas:

o taip;

o praėjusiais metais;

o šiais metais;

o planuojamas;

o ne.

4.2. Vertinimo tipas. Nurodykite, kurias iš šių trijų išvardintų sričių vertinote:

o veiklos (proceso);

o pasiektų rezultatų;

o poveikio (taikytų priemonių poveikis tikslinei priemonės grupei);

o kita (detalizuokite).

4.3 Vertinimo rodikliai. Įvardykite vertinimo kriterijus, kuriuos naudojote vertindami:

o veiklos (proceso) vertinimo rodikliai. Taikytų veiklų aprašymas, orientuotas į kiekybinę išraišką (pvz.: paskaitų skaičius, socialinių įgūdžių grupių skaičius, dalyvių skaičius ir pan.);

o rezultatų vertinimo rodikliai. Veiklų efektyvumo vertinimas, taikant tam tikrus metodus (pvz.: apklausa, interviu ir pan.). Pateikite veiklų veiksmingumui vertinti gautus apibendrintus duomenis, išreikštus skaičiais ar procentais;

poveikio vertinimo rodikliai. Pateikite duomenis apie pokyčius, kurie buvo pasiekti, įgyvendinant pagrindinį priemonės tikslą.

 

4.4. Vertinimo instrumentai. Apibūdinkite vertinimo instrumentus (klausimynus, testus ir kt.), kuriuos naudojote vertinime ir nurodykite jų naudojimo paskirtį (pridėkite vertinimo instrumentų kopijas).

 

4.5. Vertinimas. Įvardinkite, kas atliko vertinimą:

o vidinis vertinimas;

o išorinis vertinimas, nepriklausomi ekspertai (nurodykite asmenis, organizaciją, kontaktinius asmenis, kurie atliko vertinimą);

o kita (detalizuokite).

4.6. Vertinimo biudžetas. Nurodykite, kokie finansavimo šaltiniai buvo naudojami, vykdant veiklos (proceso), pasiektų rezultatų ir poveikio vertinimą.

 

 

5. PROJEKTO BIUDŽETAS:

5.1. Priemonės metinis biudžetas (nurodykite).

 

5.2.. Nurodykite, kiek skirta lėšų vienai ar kitai veiklai:

o patalpų nuomai;

o transporto nuomai;

o įrangos priemonių ir reikmenų nuomai (kompiuterių, rašymo lentų);

o apmokėjimui už darbą priemonės vykdytojams (pagal autorines sutartis);

o mažaverčių priemonių ir reikmenų (kanceliarinės, ūkinės prekės ir pan.) įsigijimui;

o lėšos komandiruotėms;

o ryšių išlaidos;

o kitos išlaidos.

 

5.3. Priemonės finansavimo šaltiniai:

·    Savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšos....... Eur;

·    Kita (nurodykite)............ Eur (pridedami lėšų skyrimą įrodantys dokumentai).

 

6. PRIEMONĖS VEIKLOS VIEŠINIMAS:

·    nurodyti viešinimo būdus, pridedant įrodančią medžiagą.

 

 

Įstaigos (organizacijos) vadovas (vardas, pavardė, parašas)

 

 

Programos koordinatorius (vardas, pavardė, parašas)

 

A.V.

________________________

 

PATVIRTINTA

Neringos savivaldybės administracijos

2020 m. kovo 3 įsakymu

Nr. V13-78

 

 

(Finansavimo sutarties forma)

 

PRIEMONĖS, FINANSUOJAMOS NERINGOS SAVIVALDYBĖS _______M. VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS LĖŠOMIS, FINANSAVIMO SUTARTIS Nr. V31-

 

20          m.                                   d.,

Neringa

 

Neringos savivaldybės administracija (toliau vadinama Administracija), atstovaujama Administracijos direktoriaus xxxxxxx, veikiančio pagal Neringos savivaldybės administracijos nuostatus, ir xxxxxxx (toliau vadinama Priemonės vykdytoju), atstovaujama xxxxxxxxxxxxxxxxxx, veikiančio pagal įstaigos įstatus (nuostatus), (toliau vadinamos šalimis), sudarė šią sutartį (toliau vadinama Sutartimi).

 

1. SUTARTIES OBJEKTAS

1.1. Sutarties objektas – 20     metų Neringos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonės_______________________ (toliau vadinama Priemone) įgyvendinimas už Administracijos skirtas lėšas.

 

2. ŠALIŲ TEISĖS IR PAREIGOS

2.1. Priemonės vykdytojas įsipareigoja:

2.1.1. įgyvendinti Sutarties 1.1 punkte nurodytą Priemonę iki 20---------m.---------------------d.

2.1.2. Priemonę įvykdžius, per 10 darbo dienų pateikti:

2.1.2.1. Priemonės veiklos ataskaitą pagal Neringos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių sudarymo, įgyvendinimo, lėšų skyrimo ir atskaitomybės tvarkos aprašo, patvirtinto Administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 3 d. įsakymu Nr. V13-78 2 priedą;

2.1.2.2. Biudžeto išlaidų vykdymo ataskaitą (forma Nr. 2), patvirtintą Lietuvos Respublikos finansų ministro 2008 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 1K-465;

2.1.2.3. nepanaudotas Priemonei skirtas lėšas grąžinti į Sutartyje nurodytą Administracijos sąskaitą.

2.1.3. informuoti apie vykdomą Priemonę bendruomenę (per žiniasklaidos priemones, leidinius, susitikimus su bendruomene ir kt.);

2.1.4. pristatant Priemonę, įvardyti Priemonę finansavusią instituciją.

2.2. Administracija įsipareigoja skirti ......... (suma raštu) eurų šiai Priemonei įgyvendinti.

2.3. Administracija turi teisę tikrinti, ar Priemonės vykdytojas laikosi šia Sutartimi nustatytų įsipareigojimų.

2.4. Šalys turi teisę inicijuoti Sutarties pakeitimo bei nutraukimo svarstymą.

 

3. SUTARTIES KEITIMAS

3.1. Sutartis keičiama šalių susitarimu, Sutarties pakeitimus įforminant raštu.

3.2. Ginčai tarp Sutarties šalių sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 

4. LĖŠŲ TVARKYMO IR PANAUDOJIMO SĄLYGOS

4.1. Lėšos Priemonės vykdytojui pervedamos Lietuvos Respublikos finansų ministro nustatyta tvarka.

4.2. Lėšos yra pervedamos po Sutarties pasirašymo pagal Administracijos direktoriaus patvirtintą sąmatą.

4.3. Priemonės vykdytojas, nepanaudojęs visų jam skirtų lėšų, privalo grąžinti jas pagal Sutarties 2.1.2. papunkčio nustatytą terminą į nurodytą Administracijos sąskaitą.

4.4. Priemonės vykdytojas privalo grąžinti Administracijai gautas lėšas, jei atsiranda aplinkybės, kurioms esant Priemonės vykdymas tampa negalimu ar dėl kitų priežasčių

 

5. SANKCIJOS

5. Lėšos, panaudotas ne pagal prie Sutarties pridedamas sąmatas, ne Sutartyje nurodytai veiklai, nutraukus Sutartį, privalo būti grąžintos Administracijai. Lėšų negrąžinus, įstatymų nustatyta tvarka jos gali būti išieškomos į Administracijos sąskaitą. Pridedama sąmata yra Sutarties sudėtinė ir neatskiriama dalis.

6. SUTARTIES GALIOJIMAS

6.1. Sutartis įsigalioja nuo jos pasirašymo dienos.

6.2. Sutartis galioja iki sutarties sąlygų ir įsipareigojimų visiško įvykdymo.

6.3. Sutartis yra surašyta dviem, vienodą juridinę galią turinčiais egzemplioriais – po vieną kiekvienai šaliai.

 

7. ŠALIŲ JURIDINIAI ADRESAI IR REKVIZITAI

 

ADMINISTRACIJA

PRIEMONĖS VYKDYTOJAS

Neringos savivaldybės administracija

Taikos g. 2, 93123 Neringa

Įm. k. 188754378

 

Tel. (8 469) 52248      

 

Faksas (8 469) 52572

 

Atsiskaitomoji sąskaita

 

Bankas

 

 

Administracijos direktorius

 

 

______________________________

(parašas)

 

 

A.V.                                        A.V.

 

 

 

 

___________________________