CloseŽmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo papildymo 32(2) straipsniu įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-4816Reg. data:2020-05-08
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2020-05-08Projektas užregistruotas registre(XIIIP-4816)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Vytautas Bakas, Vytautas.Bakas@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narė Gintarė Skaistė, Gintare.Skaiste@lrs.lt, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narys Andrius Navickas, andrius.navickas@lrs.lt, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352, Seimo narė Irena Haase, irena.haase@lrs.lt, Seimo narė Irena Degutienė, irena.degutiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6651, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt, Seimo narys Algis Strelčiūnas, Algis.Strelciunas@lrs.lt, +370 (5) 239 6608, Seimo narys Jurgis Razma, jurgis.razma@lrs.lt, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321, Seimo narė Vilija Aleknaitė Abramikienė, ViAlek@lrs.lt, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Liudas Jonaitis, Liudas.Jonaitis@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Salamakinas, Algimantas.Salamakinas@lrs.lt, +370 (5) 239 6662, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Virgilijus Poderys, Virgilijus.Poderys@lrs.lt, Seimo narė Agnė Bilotaitė, Agne.Bilotaite@lrs.lt, +370 (5) 239 6629, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narys Juozas Baublys, Juozas.Baublys@lrs.lt, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.lt, Seimo narys Jonas Liesys, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narys Gintaras Steponavičius, Gintaras.Steponavicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6020, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narys Juozas Imbrasas, Juozas.Imbrasas@lrs.lt, Seimo narys Naglis Puteikis, Naglis.Puteikis@lrs.lt, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Mindaugas.Puidokas@lrs.lt, Seimo narė Rasa Petrauskienė, Rasa.Petrauskiene@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama