CloseKonstitucijos 55 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-2874Reg. data:2018-11-09
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2018-11-09Projektas užregistruotas registre(XIIIP-2874)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Viktoras Pranckietis, Viktoras.Pranckietis@lrs.lt, Seimo narys Ramūnas Karbauskis, Ramunas.Karbauskis@lrs.lt, Seimo narys Saulius Skvernelis, Saulius.Skvernelis@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Kestutis.Mazeika@lrs.lt, Seimo narys Egidijus Vareikis, Egidijus.Vareikis@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Jovaiša, Eugenijus.Jovaisa@lrs.lt, Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Arunas.Gumuliauskas@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Rimkus, Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Seimo narys Valerijus Simulik, Valerijus.Simulik@lrs.lt, +370 (5) 239 6687, Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Alfredas.Nauseda@lrs.lt, Seimo narys Dainius Kepenis, Dainius.Kepenis@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Kirkutis, Seimo narys Kęstutis Bacvinka, Kestutis.Bacvinka@lrs.lt, Seimo narys Lauras Stacevičius, Lauras.Stacevicius@lrs.lt, Seimo narė Aušra Papirtienė, Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, Seimo narys Antanas Baura, antanas.baura@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Martinėlis, Raimundas.Martinelis@lrs.lt, Seimo narys Darius Kaminskas, Seimo narys Valius Ąžuolas, Valius.Azuolas@lrs.lt, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Aurimas.Gaidziunas@lrs.lt, Seimo narė Guoda Burokienė, Guoda.Burokiene@lrs.lt, Seimo narys Audrys Šimas, Audrys.Simas@lrs.lt, Seimo narys Andriejus Stančikas, Andriejus.Stancikas@lrs.lt, Seimo narys Petras Nevulis, Petras.Nevulis@lrs.lt, Seimo narys Petras Valiūnas, Seimo narys Vytautas Rastenis, Vytautas.Rastenis@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Kindurys, Gintautas.Kindurys@lrs.lt, Seimo narys Naglis Puteikis, Naglis.Puteikis@lrs.lt, Seimo narė Levutė Staniuvienė, Levute.Staniuviene@lrs.lt, Seimo narys Virgilijus Poderys, Virgilijus.Poderys@lrs.lt, Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Laimute.Matkeviciene@lrs.lt, Seimo narė Agnė Širinskienė, Agne.Sirinskiene@lrs.lt, Seimo narys Bronius Markauskas, Bronius.Markauskas@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narys Juozas Varžgalys, Juozas.Varzgalys@lrs.lt, Seimo narys Dainius Gaižauskas, Dainius.Gaizauskas@lrs.lt, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narys Aurelijus Veryga, Aurelijus.Veryga@lrs.lt, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Stasys Jakeliūnas, Stasys.Jakeliunas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama