CloseDarbo kodekso 138 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-1041Reg. data:2021-10-29
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2021-10-29Projektas užregistruotas registre(XIVP-1041)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Vaida Giraitytė-Juškevičienė, user(user.lt.tais.ab53ff644ee3417bb93502aca2c99b73.vaida_giraityte-juskeviciene) not loaded, user(user.lt.tais.ab53ff644ee3417bb93502aca2c99b73.vaida_giraityte-juskeviciene) not loaded, Seimo narys Aidas Gedvilas, aidas.gedvilas@lrs.lt, Seimo narys Vigilijus Jukna, vigilijus.jukna@lrs.lt, Seimo narys Artūras Skardžius, Arturas.Skardzius@lrs.lt, Seimo narys Viktoras Fiodorovas, Viktoras.Fiodorovas@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Gapšys, Vytautas.Gapsys@lrs.lt, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Mindaugas.Puidokas@lrs.lt, Seimo narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, ieva.kacinskaite@lrs.lt, Seimo narys Andrius Mazuronis, Andrius.Mazuronis@lrs.lt, (5) 2396690Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama