CloseVardų ir pavardžių rašymo dokumentuose įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-535Reg. data:2017-04-04
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2017-04-04Projektas užregistruotas registre(XIIIP-535)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt, Seimo narys Mykolas Majauskas, Mykolas.Majauskas@lrs.lt, Seimo narys Emanuelis Zingeris, emzing@lrs.lt, +370 (5) 239 6244, Seimo narys Mantas Adomėnas, Mantas.Adomenas@lrs.lt, +370 (5) 239 6631, Seimo narė Monika Navickienė, Monika.Navickiene@lrs.lt, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narė Rasa Juknevičienė, rasa.jukneviciene@lrs.lt, +370 (5) 239 6711, Seimo narys Edmundas Pupinis, Edmundas.Pupinis@lrs.lt, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Ingrida.Simonyte@lrs.lt, Seimo narys Andrius Kubilius, ankubi@lrs.lt, +370 (5) 239 6658, Seimo narys Kęstutis Glaveckas, Kestutis.Glaveckas@lrs.lt, +370 (5) 239 6637, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Vytautas Kernagis, Vytautas.Kernagis@lrs.lt, Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Radvile.Morkunaite@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Ausrine.Armonaite@lrs.lt, Seimo narys Arūnas Gelūnas, Arunas.Gelunas@lrs.lt, Seimo narys Gintaras Vaičekauskas, Gintaras.Vaicekauskas@lrs.lt, Seimo narys Antanas Matulas, Antanas.Matulas@lrs.lt, +370 (5) 239 6671, Seimo narys Juozas Olekas, juozas.olekas@lrs.lt, +370 (5) 239 6677, Seimo narys Tadas Langaitis, Tadas.Langaitis@lrs.lt, Seimo narys Mindaugas Bastys, Mindaugas.Bastys@lrs.lt, +370 (5) 239 6722, Seimo narys Gediminas Kirkilas, gekirk@lrs.lt, +370 (5) 239 6609, Seimo narė Gintarė Skaistė, Gintare.Skaiste@lrs.lt, Seimo narys Dainius Kreivys, Dainius.Kreivys@lrs.lt, +370 (5) 239 6605, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narys Vitalijus Gailius, Vitalijus.Gailius@lrs.lt, +370 (5) 239 6640, Seimo narys Linas Balsys, Linas.Balsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6707, Seimo narė Aušra Maldeikienė, Ausra.Maldeikiene@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Salamakinas, Algimantas.Salamakinas@lrs.lt, +370 (5) 239 6662, Seimo narys Algirdas Sysas, alsysa@lrs.lt, +370 (5) 239 6702, Seimo narys Jonas Liesys, Seimo narys Andrius Palionis, Andrius.Palionis@lrs.lt, +370 (5) 239 6612, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Rimante.Salaseviciute@lrs.lt, +370 (5) 239 6656, Seimo narė Raminta Popovienė, Raminta.Popoviene@lrs.lt, +370 (5) 239 6335, Seimo narys Rimantas Sinkevičius, Rimantas.Sinkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6731, Seimo narys Antanas Vinkus, Antanas.Vinkus@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Masiulis, Kestutis.Masiulis@lrs.lt, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narė Irena Degutienė, irena.degutiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6651, Seimo narys Saulius Skvernelis, Saulius.Skvernelis@lrs.lt, Seimo narys Virginijus Sinkevičius, Virginijus.Sinkevicius@lrs.lt, Seimo narys Dainius Gaižauskas, Dainius.Gaizauskas@lrs.lt, Seimo narys Stasys Jakeliūnas, Stasys.Jakeliunas@lrs.lt, Seimo narys Virgilijus Poderys, Virgilijus.Poderys@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Bakas, Vytautas.Bakas@lrs.lt, Seimo narė Guoda Burokienė, Guoda.Burokiene@lrs.lt, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Mindaugas.Puidokas@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narė Virginija Vingrienė, Virginija.Vingriene@lrs.lt, Seimo narys Valerijus Simulik, Valerijus.Simulik@lrs.lt, +370 (5) 239 6687, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narė Vida Ačienė, Vida.Aciene@lrs.lt, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Martinėlis, Raimundas.Martinelis@lrs.lt, Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, Seimo narė Rūta Miliūtė, Ruta.Miliute@lrs.lt, Seimo narys Justas Džiugelis, Justas.Dziugelis@lrs.lt, Seimo narys Bronislovas Matelis, Bronislovas.Matelis@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Kestutis.Smirnovas@lrs.lt, Seimo narys Aurelijus Veryga, Aurelijus.Veryga@lrs.lt, Seimo narys Bronius Markauskas, Bronius.Markauskas@lrs.lt, Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Laimute.Matkeviciene@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama