CloseArchitektų rūmų įstatymo Nr. X-914 4 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-4449Reg. data:2020-01-28
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2020-01-28Projektas užregistruotas registre(XIIIP-4449)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Juozas Imbrasas, Juozas.Imbrasas@lrs.lt, Seimo narys Petras Nevulis, Petras.Nevulis@lrs.lt, Seimo narys Artūras Skardžius, Seimo narys Valerijus Simulik, Valerijus.Simulik@lrs.lt, +370 (5) 239 6687, Seimo narys Kęstutis Bacvinka, Kestutis.Bacvinka@lrs.lt, Seimo narys Audrys Šimas, Audrys.Simas@lrs.lt, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narys Aurelijus Veryga, Aurelijus.Veryga@lrs.lt, Seimo narys Andrius Mazuronis, Andrius.Mazuronis@lrs.lt, (5) 2396690Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama