CloseSusirinkimų įstatymo Nr. I-317 6, 7 ir 12 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-819Reg. data:2021-09-10
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2021-09-10Projektas užregistruotas registre(XIVP-819)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Vytautas Bakas, Vytautas.Bakas@lrs.lt, Seimo narė Laima Mogenienė, laima.mogeniene@lrs.lt, (5) 2396019, Seimo narė Laima Nagienė, laima.nagiene@lrs.lt, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Domas Griškevičius, domas.griskevicius@lrs.lt, Seimo narys Lukas Savickas, lukas.savickas@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.lt, Seimo narė Rūta Miliūtė, Ruta.Miliute@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Stončaitis, algirdas.stoncaitis@lrs.lt, Seimo narys Linas Kukuraitis, linas.kukuraitis@lrs.lt, Seimo narys Saulius Skvernelis, Saulius.Skvernelis@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama