CloseMiškų įstatymo Nr. I-671 2, 7 ir 11 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-887Reg. data:2021-09-28
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2021-09-28Projektas užregistruotas registre(XIVP-887)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Juozas Baublys, Juozas.Baublys@lrs.lt, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Ričardas Juška, Ricardas.Juska@lrs.lt, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Rimante.Salaseviciute@lrs.lt, +370 (5) 239 6656, Seimo narys Romualdas Vaitkus, romualdas.vaitkus@lrs.lt, Seimo narys Arminas Lydeka, Arminas.Lydeka@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Lopata, raimundas.lopata@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Kestutis.Mazeika@lrs.lt, Seimo narė Edita Rudelienė, edita.rudeliene@lrs.lt, (5) 2396637, Seimo narys Andrius Bagdonas, andrius.bagdonas@lrs.lt, Seimo narys Andrius Mazuronis, Andrius.Mazuronis@lrs.lt, (5) 2396690, Seimo narys Viktoras Fiodorovas, Viktoras.Fiodorovas@lrs.lt, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narė Silva Lengvinienė, silva.lengviniene@lrs.lt, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narys Kasparas Adomaitis, kasparas.adomaitis@lrs.lt, Seimo narė Monika Ošmianskienė, monika.osmianskiene@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narys Andrius Kupčinskas, andrius.kupcinskas@lrs.lt, Seimo narys Aidas Gedvilas, aidas.gedvilas@lrs.lt, Seimo narys Andrius Palionis, Andrius.Palionis@lrs.lt, +370 (5) 239 6612, Seimo narys Gintautas Kindurys, Gintautas.Kindurys@lrs.lt, Seimo narys Valius Ąžuolas, Valius.Azuolas@lrs.lt, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Valdemaras Valkiūnas, valdemaras.valkiunas@lrs.lt, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narys Stasys Šedbaras, Stasys.Sedbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6011, Seimo narys Jonas Gudauskas, jonas.gudauskas@lrs.lt, Seimo narys Edmundas Pupinis, Edmundas.Pupinis@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama