CloseSeimo NUTARIMO „Dėl 2017 m. paskelbimo Tautinio kostiumo metais“ PROJEKTAS
Rūšis:Nutarimo projektasReg. Nr.:XIIP-4329Reg. data:2016-04-21
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Priimtas teisės aktas
Chronologija
2016-04-21Projektas užregistruotas registre(XIIP-4329)
2016-05-03Priimtas teisės aktas(XII-2328)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narys Kęstutis Daukšys, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Raimundas Markauskas, Seimo narė Dangutė Mikutienė, Seimo narys Ričardas Sargūnas, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Darius Ulickas, Seimo narys Petras Narkevičius, Seimo narys Jonas Kondrotas, Seimo narė Zita Žvikienė, Seimo narys Artūras Paulauskas, Seimo narys Mečislovas Zasčiurinskas, Seimo narys Gintaras Tamošiūnas, Seimo narė Aurelija Stancikienė, Seimo narys Valdas Skarbalius, Seimo narys Artūras Skardžius, Seimo narys Viktoras Fiodorovas, Seimo narys Vytautas Kamblevičius, Vytautas.Kamblevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6441, Seimo narys Šarūnas Birutis, Seimo narys Jolita Vaickienė, Seimo narys Raimundas Paliukas, Seimo narys Eduardas Šablinskas, Seimo narys Saulius Bucevičius, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Rimante.Salaseviciute@lrs.lt, +370 (5) 239 6656, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narys Bronius Bradauskas, Seimo narys Stasys Šedbaras, Stasys.Sedbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6011, Seimo narys Kęstutis Masiulis, Kestutis.Masiulis@lrs.lt, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Vitalijus Gailius, Vitalijus.Gailius@lrs.lt, +370 (5) 239 6640, Seimo narė Dalia Teišerskytė, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narė Ona Valiukevičiūtė, Seimo narė Vanda Kravčionok, Vanda.Kravcionok@lrs.lt, +370 (5) 239 6675, Seimo narys Stasys Brundza, Seimo narys Jonas Varkala, Seimo narė Irena Šiaulienė, irsiau@lrs.lt, +370 (5) 239 6717, Seimo narys Algimantas Salamakinas, Algimantas.Salamakinas@lrs.lt, +370 (5) 239 6662, Seimo narė Kristina Miškinienė, Seimo narė Marija Aušrinė Pavilionienė, Seimo narė Milda Petrauskienė, Seimo narys Albinas Mitrulevičius, Seimo narys Kęstas Komskis, Seimo narys Rimas Antanas Ručys, Seimo narė Vida Marija ČigriejienėDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama