CloseGinklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 3, 13 ir 37 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-1413Reg. data:2022-03-15
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2022-03-15Projektas užregistruotas registre(XIVP-1413)
2022-04-20Sukurtas naujas projekto variantas(XIVP-1413)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Arvydas Pocius, arvydas.pocius@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Valdas Rakutis, valdas.rakutis@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Lopata, raimundas.lopata@lrs.lt, Seimo narys Romualdas Vaitkus, romualdas.vaitkus@lrs.lt, Seimo narys Audrius Petrošius, audrius.petrosius@lrs.lt, Seimo narys Andrius Kupčinskas, andrius.kupcinskas@lrs.lt, Seimo narys Jonas Gudauskas, jonas.gudauskas@lrs.lt, Seimo narys Justinas Urbanavičius, justinas.urbanavicius@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Stončaitis, algirdas.stoncaitis@lrs.lt, Seimo narys Juozas Varžgalys, Juozas.Varzgalys@lrs.lt, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narys Andrius Palionis, Andrius.Palionis@lrs.lt, +370 (5) 239 6612, Seimo narys Tomas Bičiūnas, tomas.biciunas@lrs.lt, Seimo narys Jonas Pinskus, jonas.pinskus@lrs.lt, Seimo narys Andrius Mazuronis, Andrius.Mazuronis@lrs.lt, (5) 2396690, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narys Artūras Skardžius, Arturas.Skardzius@lrs.lt, Seimo narys Edmundas Pupinis, Edmundas.Pupinis@lrs.lt, Seimo narys Valdemaras Valkiūnas, valdemaras.valkiunas@lrs.lt, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narė Jurgita Sejonienė, jurgita.sejoniene@lrs.lt, Seimo narė Paulė Kuzmickienė, Paule.Kuzmickiene@lrs.lt, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narė Irena Haase, irena.haase@lrs.lt, Seimo narė Dalia Asanavičiūtė, dalia.asanaviciute@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6559, Seimo narys Algis Strelčiūnas, Algis.Strelciunas@lrs.lt, +370 (5) 239 6608, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama