CloseKonstitucijos 38 straipsnio papildymo ir pakeitimo ĮSTATYMO PROJEKTAS
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIP-1217Reg. data:2013-11-15
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2013-11-15Pateiktas
2016-06-17Sukurtas naujas projekto variantas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Agnė Bilotaitė, Agne.Bilotaite@lrs.lt, +370 (5) 239 6629, Seimo narys Albinas Mitrulevičius, Seimo narys Aleksandras Zeltinis, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Algimantas Salamakinas, Algimantas.Salamakinas@lrs.lt, +370 (5) 239 6662, Seimo narys Algirdas Vaclovas Patackas, Seimo narys Algis Strelčiūnas, Algis.Strelciunas@lrs.lt, +370 (5) 239 6608, Seimo narė Alma Monkauskaitė, Seimo narys Andrius Kubilius, ankubi@lrs.lt, +370 (5) 239 6658, Seimo narys Andrius Palionis, Andrius.Palionis@lrs.lt, +370 (5) 239 6612, Seimo narys Antanas Matulas, Antanas.Matulas@lrs.lt, +370 (5) 239 6671, Seimo narys Antanas Nesteckis, Seimo narys Arimantas Dumčius, Seimo narys Artūras Skardžius, Seimo narys Arvydas Anušauskas, Arvydas.Anusauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6652, Seimo narys Arvydas Mockus, Seimo narys Arvydas Vidžiūnas, Seimo narys Arūnas Dudėnas, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321, Seimo narė Audronė Pitrėnienė, Seimo narė Aurelija Stancikienė, Seimo narys Bronius Bradauskas, Seimo narys Bronius Pauža, Seimo narys Dainius Kreivys, Dainius.Kreivys@lrs.lt, +370 (5) 239 6605, Seimo narė Dalia Teišerskytė, Seimo narė Dangutė Mikutienė, Seimo narys Darius Petrošius, Seimo narys Darius Ulickas, Seimo narys Domas Petrulis, Seimo narys Donatas Jankauskas, Seimo narys Edmundas Jonyla, Seimo narys Edvardas Žakaris, Seimo narys Egidijus Vareikis, Egidijus.Vareikis@lrs.lt, Seimo narys Emanuelis Zingeris, emzing@lrs.lt, +370 (5) 239 6244, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Gediminas Jakavonis, Seimo narys Gintautas Mikolaitis, Seimo narė Irena Degutienė, irena.degutiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6651, Seimo narė Irina Rozova, Irina.Rozova@lrs.lt, +370 (5) 239 6665, Seimo narys Jaroslav Narkevič, Seimo narys Jolita Vaickienė, Seimo narys Jonas Kondrotas, Seimo narys Jonas Varkala, Seimo narys Jurgis Razma, jurgis.razma@lrs.lt, Seimo narys Juzef Kvetkovskij, Seimo narys Kazimieras Kuzminskas, Seimo narys Kazys Grybauskas, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narė Kristina Miškinienė, Seimo narys Kęstas Komskis, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6617, Seimo narys Kęstutis Daukšys, Seimo narys Kęstutis Masiulis, Kestutis.Masiulis@lrs.lt, Seimo narė Larisa Dmitrijeva, Seimo narys Leonard Talmont, Leonard.Talmont@lrs.lt, +370 (5) 239 6755, Seimo narys Liutauras Kazlavickas, Seimo narė Loreta Graužinienė, Seimo narys Mantas Adomėnas, Mantas.Adomenas@lrs.lt, +370 (5) 239 6631, Seimo narys Mečislovas Zasčiurinskas, Seimo narys Michal Mackevič, Michal.Mackevic@lrs.lt, +370 (5) 239 6613, Seimo narė Milda Petrauskienė, Seimo narys Mindaugas Bastys, Mindaugas.Bastys@lrs.lt, +370 (5) 239 6722, Seimo narys Naglis Puteikis, Naglis.Puteikis@lrs.lt, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Petras Narkevičius, Seimo narys Petras Čimbaras, Petras.Cimbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6957, Seimo narys Povilas Gylys, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narys Pranas Žeimys, Seimo narys Raimundas Markauskas, Seimo narys Raimundas Paliukas, Seimo narė Raminta Popovienė, Raminta.Popoviene@lrs.lt, +370 (5) 239 6335, Seimo narė Rasa Juknevičienė, rasa.jukneviciene@lrs.lt, +370 (5) 239 6711, Seimo narys Remigijus Ačas, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Ričardas Sargūnas, Seimo narys Rytas Kupčinskas, Seimo narys Sergej Dmitrijev, Seimo narys Sergej Ursul, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narys Stasys Šedbaras, Stasys.Sedbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6011, Seimo narys Valdas Skarbalius, Seimo narys Valdas Vasiliauskas, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narys Valentinas Mazuronis, Seimo narys Valentinas Stundys, Seimo narys Valerijus Simulik, Valerijus.Simulik@lrs.lt, +370 (5) 239 6687, Seimo narė Vanda Kravčionok, Vanda.Kravcionok@lrs.lt, +370 (5) 239 6675, Seimo narė Vida Marija Čigriejienė, Seimo narys Viktor Uspaskich, Seimo narys Viktoras Fiodorovas, Seimo narė Vilija Aleknaitė Abramikienė, Seimo narė Vilija Filipovičienė, Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė, Seimo narė Virginija Baltraitienė, Seimo narė Vitalija Vonžutaitė, Seimo narys Vitalijus Gailius, Vitalijus.Gailius@lrs.lt, +370 (5) 239 6640, Seimo narys Vytautas Gapšys, Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6559, Seimo narys Vytautas Kamblevičius, Vytautas.Kamblevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6441, Seimo narys Vytautas Saulis, Seimo narys Zbignev Jedinskij, Zbignev.Jedinskij@lrs.lt, Seimo narė Zita Žvikienė, Seimo narys Šarūnas BirutisDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Seimo posėdžių sekretoriatasVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama