CloseCivilinio kodekso 3.3 straipsnio pakeitimo ĮSTATYMO PROJEKTAS
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIP-472Reg. data:2013-04-18
Priimanti institucija:
Būsena:Registruotas
Chronologija
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
2013-04-18Pateiktas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narys Algirdas Vaclovas Patackas, Seimo narys Donatas Jankauskas, Seimo narys Mantas Adomėnas, Mantas.Adomenas@lrs.lt, +370 (5) 239 6631, Seimo narys Egidijus Vareikis, Egidijus.Vareikis@lrs.lt, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narė Zita Žvikienė, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narė Vanda Kravčionok, Vanda.Kravcionok@lrs.lt, +370 (5) 239 6675, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narys Vitalijus Gailius, Vitalijus.Gailius@lrs.lt, +370 (5) 239 6640, Seimo narys Bronius Bradauskas, Seimo narė Irena Degutienė, irena.degutiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6651, Seimo narė Vilija Aleknaitė Abramikienė, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Valentinas StundysDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Seimo posėdžių sekretoriatasVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama