CloseBaudžiamojo kodekso 199, 259 ir 260 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-437(2)Reg. data:2017-11-24
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Atmestas
Chronologija
2017-03-10Projektas užregistruotas registre(XIIIP-437)
2017-11-24Projektas užregistruotas registre(XIIIP-437(2))
2017-12-14Projektas atmestas(XIIIP-437(2))
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Ausrine.Armonaite@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.lt, Seimo narys Ričardas Juška, Ricardas.Juska@lrs.lt, Seimo narys Gintaras Vaičekauskas, Gintaras.Vaicekauskas@lrs.lt, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Glaveckas, Kestutis.Glaveckas@lrs.lt, +370 (5) 239 6637, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Vitalijus Gailius, Vitalijus.Gailius@lrs.lt, +370 (5) 239 6640, Seimo narys Gintaras Steponavičius, Gintaras.Steponavicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6020, Seimo narė Aušra Maldeikienė, Ausra.Maldeikiene@lrs.lt, Seimo narys Arūnas Gelūnas, Arunas.Gelunas@lrs.lt, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama