CloseSeimo rezoliucijos „Dėl neteisėtos ir primetamos Rusijos sąjungos Baltarusijai“ projektas
Rūšis:Rezoliucijos projektasReg. Nr.:XIIIP-5158Reg. data:2020-09-09
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Priimtas teisės aktas
Chronologija
2020-09-09Projektas užregistruotas registre(XIIIP-5158)
2020-09-10Priimtas teisės aktas(XIII-3282)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Ausrine.Armonaite@lrs.lt, Seimo narys Juozas Bernatonis, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narys Gediminas Kirkilas, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt, Seimo narys Linas Antanas Linkevičius, Linas.Linkevicius@lrs.lt, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Ingrida.Simonyte@lrs.lt, Seimo narys Gintaras Vaičekauskas, Seimo narys Emanuelis Zingeris, emzing@lrs.lt, +370 (5) 239 6244, Seimo narys Viktoras Pranckietis, Viktoras.Pranckietis@lrs.lt, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narys Valerijus Simulik, Valerijus.Simulik@lrs.lt, +370 (5) 239 6687Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama