CloseSeimo nutarimo „Dėl valstybės pripažinimo suteikimo Senovės baltų religinei bendrijai „Romuva“ projektas
Rūšis:Nutarimo projektasReg. Nr.:XIIIP-2016Reg. data:2018-04-25
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2018-04-25Projektas užregistruotas registre(XIIIP-2016)
2018-06-28Sukurtas naujas projekto variantas(XIIIP-2016)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Valerijus Simulik, Valerijus.Simulik@lrs.lt, +370 (5) 239 6687, Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Kestutis.Smirnovas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Olekas, juozas.olekas@lrs.lt, +370 (5) 239 6677, Seimo narys Algirdas Sysas, alsysa@lrs.lt, +370 (5) 239 6702, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narė Raminta Popovienė, Raminta.Popoviene@lrs.lt, +370 (5) 239 6335, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Emanuelis Zingeris, emzing@lrs.lt, +370 (5) 239 6244, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narė Levutė Staniuvienė, Levute.Staniuviene@lrs.lt, Seimo narė Vida Ačienė, Vida.Aciene@lrs.lt, Seimo narė Guoda Burokienė, Guoda.Burokiene@lrs.lt, Seimo narys Petras Nevulis, Petras.Nevulis@lrs.lt, Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Alfredas.Nauseda@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Kestutis.Mazeika@lrs.lt, Seimo narys Dainius Kepenis, Dainius.Kepenis@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Kirkutis, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Mindaugas.Puidokas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Rimkus, Seimo narys Lauras Stacevičius, Lauras.Stacevicius@lrs.lt, Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, Seimo narė Aušra Papirtienė, Seimo narys Naglis Puteikis, Naglis.Puteikis@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama