CloseSeimo rezoliucijos „Dėl Rusijos Federacijos veiksmų Ukrainoje pripažinimo genocidu ir Specialiojo Tarptautinio Baudžiamojo Tribunolo įsteigimo Rusijos agresijos nusikaltimui ištirti“ projektas
Rūšis:Rezoliucijos projektasReg. Nr.:XIVP-1664Reg. data:2022-05-09
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Priimtas teisės aktas
Chronologija
2022-05-09Projektas užregistruotas registre(XIVP-1664)
2022-05-10Priimtas teisės aktas(XIV-1070)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Ingrida.Simonyte@lrs.lt, Seimo narė Laima Liucija Andrikienė, laima.andrikiene@lrs.lt, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narė Ieva Pakarklytė, ieva.pakarklyte@lrs.lt, Seimo narys Stasys Šedbaras, Stasys.Sedbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6011, Seimo narys Eugenijus Jovaiša, Eugenijus.Jovaisa@lrs.lt, Seimo narys Giedrius Surplys, giedrius.surplys@lrs.lt, Seimo narys Saulius Skvernelis, Saulius.Skvernelis@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321, Seimo narys Marius Matijošaitis, marius.matijosaitis@lrs.lt, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narys Andrius Mazuronis, Andrius.Mazuronis@lrs.lt, (5) 2396690, Seimo narys Arvydas Pocius, arvydas.pocius@lrs.lt, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narė Vilija Aleknaitė Abramikienė, ViAlek@lrs.lt, Seimo narė Evelina Dobrovolska, user(user.lt.tais.fc75c7075cd54f27ad61b7e92da78c44.ewelina_dobrowolska) not loaded, user(user.lt.tais.fc75c7075cd54f27ad61b7e92da78c44.ewelina_dobrowolska) not loaded, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Andrius Bagdonas, andrius.bagdonas@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Mitalas, vytautas.mitalas@lrs.lt, Seimo narė Agnė Bilotaitė, Agne.Bilotaite@lrs.lt, +370 (5) 239 6629, Seimo narė Gintarė Skaistė, Gintare.Skaiste@lrs.lt, Seimo narys Jonas Gudauskas, jonas.gudauskas@lrs.lt, Seimo narė Irena Haase, irena.haase@lrs.lt, Seimo narė Dalia Asanavičiūtė, dalia.asanaviciute@lrs.lt, Seimo narys Andrius Kupčinskas, andrius.kupcinskas@lrs.lt, Seimo narys Mindaugas Skritulskas, mindaugas.skritulskas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama