CloseSeimo rezoliucijos „Dėl Europos Sąjungos bendrosios žemės ūkio politikos po 2020 metų“ projektas
Rūšis:Rezoliucijos projektasReg. Nr.:XIIIP-663Reg. data:2017-05-05
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Priimtas teisės aktas
Chronologija
2017-05-05Projektas užregistruotas registre(XIIIP-663)
2017-05-11Priimtas teisės aktas(XIII-368)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Andriejus Stančikas, Andriejus.Stancikas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Rimkus, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Mindaugas Bastys, Mindaugas.Bastys@lrs.lt, +370 (5) 239 6722, Seimo narys Dainius Kepenis, Dainius.Kepenis@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Kirkutis, Seimo narys Virgilijus Poderys, Virgilijus.Poderys@lrs.lt, Seimo narys Stasys Jakeliūnas, Stasys.Jakeliunas@lrs.lt, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Aurimas.Gaidziunas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Baublys, Juozas.Baublys@lrs.lt, Seimo narys Petras Nevulis, Petras.Nevulis@lrs.lt, Seimo narys Viktoras Rinkevičius, Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt, Seimo narys Edmundas Pupinis, Edmundas.Pupinis@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Kestutis.Mazeika@lrs.lt, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.lt, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Algimantas Salamakinas, Algimantas.Salamakinas@lrs.lt, +370 (5) 239 6662, Seimo narys Petras Čimbaras, Petras.Cimbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6957, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Rimante.Salaseviciute@lrs.lt, +370 (5) 239 6656, Seimo narys Valius Ąžuolas, Valius.Azuolas@lrs.lt, Seimo narys Bronius Markauskas, Bronius.Markauskas@lrs.lt, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narys Juozas Olekas, juozas.olekas@lrs.lt, +370 (5) 239 6677, Seimo narys Andrius Kubilius, ankubi@lrs.lt, +370 (5) 239 6658Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama