CloseKonstitucijos 44 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-2816Reg. data:2018-10-25
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2018-10-25Projektas užregistruotas registre(XIIIP-2816)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Ramūnas Karbauskis, Ramunas.Karbauskis@lrs.lt, Seimo narys Saulius Skvernelis, Saulius.Skvernelis@lrs.lt, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narė Agnė Širinskienė, Agne.Sirinskiene@lrs.lt, Seimo narys Stasys Jakeliūnas, Stasys.Jakeliunas@lrs.lt, Seimo narė Asta Kubilienė, Asta.Kubiliene@lrs.lt, (5) 2396737, Seimo narė Vida Ačienė, Vida.Aciene@lrs.lt, Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Laimute.Matkeviciene@lrs.lt, Seimo narė Levutė Staniuvienė, Levute.Staniuviene@lrs.lt, Seimo narys Viktoras Pranckietis, Viktoras.Pranckietis@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Kestutis.Mazeika@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Egidijus Vareikis, Egidijus.Vareikis@lrs.lt, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Arunas.Gumuliauskas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Rimkus, Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Kestutis.Smirnovas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Varžgalys, Juozas.Varzgalys@lrs.lt, Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Alfredas.Nauseda@lrs.lt, Seimo narys Dainius Kepenis, Dainius.Kepenis@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Kirkutis, Seimo narys Lauras Stacevičius, Lauras.Stacevicius@lrs.lt, Seimo narys Bronius Markauskas, Bronius.Markauskas@lrs.lt, Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, Seimo narys Darius Kaminskas, Seimo narys Raimundas Martinėlis, Raimundas.Martinelis@lrs.lt, Seimo narys Dainius Gaižauskas, Dainius.Gaizauskas@lrs.lt, Seimo narys Virgilijus Poderys, Virgilijus.Poderys@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Aurimas.Gaidziunas@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Bacvinka, Kestutis.Bacvinka@lrs.lt, Seimo narys Petras Nevulis, Petras.Nevulis@lrs.lt, Seimo narys Andriejus Stančikas, Andriejus.Stancikas@lrs.lt, Seimo narys Viktoras Rinkevičius, Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Kindurys, Gintautas.Kindurys@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Rastenis, Vytautas.Rastenis@lrs.lt, Seimo narys Gediminas Kirkilas, Seimo narė Irena Šiaulienė, irsiau@lrs.lt, +370 (5) 239 6717, Seimo narys Rimantas Sinkevičius, Rimantas.Sinkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6731, Seimo narys Linas Antanas Linkevičius, Linas.Linkevicius@lrs.lt, Seimo narys Juozas Bernatonis, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narė Vanda Kravčionok, Vanda.Kravcionok@lrs.lt, +370 (5) 239 6675, Seimo narys Michal Mackevič, Michal.Mackevic@lrs.lt, +370 (5) 239 6613, Seimo narys Česlav Olševski, Ceslav.Olsevski@lrs.lt, Seimo narys Zbignev Jedinskij, Zbignev.Jedinskij@lrs.lt, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narys Vytautas Kamblevičius, Vytautas.Kamblevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6441, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6617, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Juozas Imbrasas, Juozas.Imbrasas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama