CloseVaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo Nr. I-1234 pakeitimo įstatymo Nr. XIII-643 2, 3, 4, 9, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43 straipsnių pakeitimo, Įstatymo papildymo 36(1), 36(2), 36(3), 36(4), 38(1) straipsniais ir 38 straipsnio pripažinimo netekusiu galios įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-2966Reg. data:2018-11-23
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2018-11-23Projektas užregistruotas registre(XIIIP-2966)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Mindaugas.Puidokas@lrs.lt, Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narys Petras Valiūnas, Seimo narys Andrius Palionis, Andrius.Palionis@lrs.lt, +370 (5) 239 6612, Seimo narys Naglis Puteikis, Naglis.Puteikis@lrs.lt, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Arunas.Gumuliauskas@lrs.lt, Seimo narė Aušra Papirtienė, Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Alfredas.Nauseda@lrs.lt, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Aurimas.Gaidziunas@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Rimkus, Seimo narys Artūras Skardžius, Seimo narys Valius Ąžuolas, Valius.Azuolas@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6617, Seimo narys Andriejus Stančikas, Andriejus.Stancikas@lrs.lt, Seimo narys Česlav Olševski, Ceslav.Olsevski@lrs.lt, Seimo narys Michal Mackevič, Michal.Mackevic@lrs.lt, +370 (5) 239 6613, Seimo narė Irina Rozova, Irina.Rozova@lrs.lt, +370 (5) 239 6665, Seimo narys Dainius Gaižauskas, Dainius.Gaizauskas@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Martinėlis, Raimundas.Martinelis@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Bacvinka, Kestutis.Bacvinka@lrs.lt, Seimo narė Vanda Kravčionok, Vanda.Kravcionok@lrs.lt, +370 (5) 239 6675, Seimo narys Dainius Kepenis, Dainius.Kepenis@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narys Rimantas Sinkevičius, Rimantas.Sinkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6731, Seimo narys Leonard Talmont, Leonard.Talmont@lrs.lt, +370 (5) 239 6755, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Stasys Jakeliūnas, Stasys.Jakeliunas@lrs.lt, Seimo narys Jaroslav Narkevič, Seimo narė Levutė Staniuvienė, Levute.Staniuviene@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Kindurys, Gintautas.Kindurys@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Kestutis.Smirnovas@lrs.lt, Seimo narė Vida Ačienė, Vida.Aciene@lrs.lt, Seimo narys Viktoras Rinkevičius, Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Kirkutis, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narys Egidijus Vareikis, Egidijus.Vareikis@lrs.lt, Seimo narys Virgilijus Poderys, Virgilijus.Poderys@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Jovaiša, Eugenijus.Jovaisa@lrs.lt, Seimo narys Lauras Stacevičius, Lauras.Stacevicius@lrs.lt, Seimo narys Juozas Imbrasas, Juozas.Imbrasas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama