CloseDarbo kodekso 6, 66, 67, 85, 86, 87 ir 88 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-4731Reg. data:2020-04-20
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Atmestas
Chronologija
2020-04-20Projektas užregistruotas registre(XIIIP-4731)
2020-04-28Projektas atmestas(XIIIP-4731)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Ričardas Juška, Ricardas.Juska@lrs.lt, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narys Juozas Baublys, Juozas.Baublys@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Glaveckas, Kestutis.Glaveckas@lrs.lt, +370 (5) 239 6637, Seimo narys Jonas Liesys, Seimo narys Gintaras Vaičekauskas, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama