CloseAdministracinių nusižengimų kodekso 71 straipsnio pakeitimo ir papildymo 483(1) straipsniu įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-95Reg. data:2020-12-08
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2020-12-08Projektas užregistruotas registre(XIVP-95)
2021-06-23Sukurtas naujas projekto variantas(XIVP-95)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Morgana Danielė, morgana.daniele@lrs.lt, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Ausrine.Armonaite@lrs.lt, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Ingrida.Simonyte@lrs.lt, Seimo narys Stasys Šedbaras, Stasys.Sedbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6011, Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius, tomas.raskevicius@lrs.lt, Seimo narė Silva Lengvinienė, silva.lengviniene@lrs.lt, Seimo narė Ieva Pakarklytė, ieva.pakarklyte@lrs.lt, Seimo narys Marius Matijošaitis, marius.matijosaitis@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Mitalas, vytautas.mitalas@lrs.lt, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narys Andrius Bagdonas, andrius.bagdonas@lrs.lt, Seimo narė Evelina Dobrovolska, evelina.dobrovolska@lrs.lt, Seimo narys Artūras Žukauskas, arturas.zukauskas@lrs.lt, Seimo narys Kasparas Adomaitis, kasparas.adomaitis@lrs.lt, Seimo narė Paulė Kuzmickienė, Paule.Kuzmickiene@lrs.lt, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Paluckas, gintautas.paluckas@lrs.lt, Seimo narys Linas Jonauskas, linas.jonauskas@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Gapšys, Vytautas.Gapsys@lrs.lt, Seimo narys Domas Griškevičius, domas.griskevicius@lrs.lt, Seimo narys Tomas Bičiūnas, tomas.biciunas@lrs.lt, Seimo narė Dalia Asanavičiūtė, dalia.asanaviciute@lrs.lt, Seimo narė Jurgita Sejonienė, jurgita.sejoniene@lrs.lt, Seimo narys Audrius Petrošius, audrius.petrosius@lrs.lt, Seimo narys Arūnas Valinskas, arunas.valinskas@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Kęstutis Glaveckas, Kestutis.Glaveckas@lrs.lt, +370 (5) 239 6637, Seimo narys Jonas Gudauskas, jonas.gudauskas@lrs.lt, Seimo narys Matas Maldeikis, matas.maldeikis@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Kernagis, Vytautas.Kernagis@lrs.lt, Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Radvile.Morkunaite@lrs.lt, Seimo narys Justas Džiugelis, Justas.Dziugelis@lrs.lt, Seimo narys Kristijonas Bartoševičius, kristijonas.bartosevicius@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama