CloseMediacijos įstatymo Nr. X-1702 20 straipsnio 1 punkto pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-4238Reg. data:2019-11-28
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2019-11-28Projektas užregistruotas registre(XIIIP-4238)
2021-03-24Sukurtas naujas projekto variantas(XIIIP-4238)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Ausrine.Armonaite@lrs.lt, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Ingrida.Simonyte@lrs.lt, Seimo narė Virginija Vingrienė, Virginija.Vingriene@lrs.lt, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narė Irena Šiaulienė, irsiau@lrs.lt, +370 (5) 239 6717Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama