CloseŽmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo Nr. I-1553 11 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-3325(2)Reg. data:2019-04-17
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2019-03-26Projektas užregistruotas registre(XIIIP-3325)
2019-04-17Projektas užregistruotas registre(XIIIP-3325(2))
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Radvile.Morkunaite@lrs.lt, Seimo narė Gintarė Skaistė, Gintare.Skaiste@lrs.lt, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt, Seimo narė Monika Navickienė, Monika.Navickiene@lrs.lt, Seimo narė Irena Degutienė, irena.degutiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6651, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narys Antanas Matulas, Antanas.Matulas@lrs.lt, +370 (5) 239 6671, Seimo narys Mantas Adomėnas, Mantas.Adomenas@lrs.lt, +370 (5) 239 6631, Seimo narys Raimundas Martinėlis, Raimundas.Martinelis@lrs.lt, Seimo narys Juozas Olekas, juozas.olekas@lrs.lt, +370 (5) 239 6677, Seimo narė Agnė Bilotaitė, Agne.Bilotaite@lrs.lt, +370 (5) 239 6629, Seimo narė Irena Haase, irena.haase@lrs.lt, Seimo narė Rasa Juknevičienė, rasa.jukneviciene@lrs.lt, +370 (5) 239 6711Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama