CloseSeimo rezoliucijos „Dėl energetinių išteklių embargo iš šalių, vykdančių karinę agresiją prieš Ukrainą ir ekonominių pasekmių šalies gyventojams ir verslui kompensavimo“ projektas
Rūšis:Rezoliucijos projektasReg. Nr.:XIVP-1433Reg. data:2022-03-17
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2022-03-17Projektas užregistruotas registre(XIVP-1433)
2022-03-22Sukurtas naujas projekto variantas(XIVP-1433)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Vytautas Bakas, Vytautas.Bakas@lrs.lt, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narė Laima Nagienė, laima.nagiene@lrs.lt, Seimo narys Linas Kukuraitis, linas.kukuraitis@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Kestutis.Mazeika@lrs.lt, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Rimante.Salaseviciute@lrs.lt, +370 (5) 239 6656, Seimo narė Monika Ošmianskienė, monika.osmianskiene@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Emanuelis Zingeris, emzing@lrs.lt, +370 (5) 239 6244, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Domas Griškevičius, domas.griskevicius@lrs.lt, Seimo narė Vilija Targamadzė, vilija.targamadze@lrs.lt, Seimo narys Saulius Skvernelis, Saulius.Skvernelis@lrs.lt, Seimo narys Linas Jonauskas, linas.jonauskas@lrs.lt, Seimo narys Antanas Čepononis, antanas.cepononis@lrs.lt, Seimo narys Mykolas Majauskas, Mykolas.Majauskas@lrs.lt, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352, Seimo narė Irena Haase, irena.haase@lrs.lt, Seimo narys Jonas Pinskus, jonas.pinskus@lrs.lt, Seimo narys Zigmantas Balčytis, zigmantas.balcytis@lrs.lt, Seimo narė Rūta Miliūtė, Ruta.Miliute@lrs.lt, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narė Agnė Širinskienė, Agne.Sirinskiene@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Kindurys, Gintautas.Kindurys@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narys Aurelijus Veryga, Aurelijus.Veryga@lrs.lt, Seimo narė Ligita Girskienė, ligita.girskiene@lrs.lt, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narys Andrius Palionis, Andrius.Palionis@lrs.lt, +370 (5) 239 6612, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narė Asta Kubilienė, Asta.Kubiliene@lrs.lt, (5) 2396737, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Viktoras Pranckietis, Viktoras.Pranckietis@lrs.lt, Seimo narys Giedrius Surplys, giedrius.surplys@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Gapšys, Vytautas.Gapsys@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Pocius, arvydas.pocius@lrs.lt, Seimo narys Mindaugas Skritulskas, mindaugas.skritulskas@lrs.lt, Seimo narys Andrius Kupčinskas, andrius.kupcinskas@lrs.lt, Seimo narys Deividas Labanavičius, deividas.labanavicius@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Lopata, raimundas.lopata@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, kestutis.vilkauskas@lrs.lt, Seimo narys Vidmantas Kanopa, vidmantas.kanopa@lrs.lt, Seimo narys Marius Matijošaitis, marius.matijosaitis@lrs.lt, Seimo narys Andrius Mazuronis, Andrius.Mazuronis@lrs.lt, (5) 2396690, Seimo narė Paulė Kuzmickienė, Paule.Kuzmickiene@lrs.lt, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.lt, Seimo narys Lukas Savickas, lukas.savickas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama