CloseSeimo nutarimo „Dėl 2018 metų paskelbimo Lietuvos Globėjos, Trakų Dievo Motinos, paveikslo karūnavimo 300-ųjų metinių minėjimo metais“ projektas
Rūšis:Nutarimo projektasReg. Nr.:XIIIP-371Reg. data:2017-02-15
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2017-02-15Projektas užregistruotas registre(XIIIP-371)
2017-03-27Sukurtas naujas projekto variantas(XIIIP-371)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Jaroslav Narkevič, Seimo narys Eugenijus Jovaiša, Eugenijus.Jovaisa@lrs.lt, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Artūras Skardžius, Seimo narys Valerijus Simulik, Valerijus.Simulik@lrs.lt, +370 (5) 239 6687, Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Kestutis.Smirnovas@lrs.lt, Seimo narys Michal Mackevič, Michal.Mackevic@lrs.lt, +370 (5) 239 6613, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narys Česlav Olševski, Ceslav.Olsevski@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Kęstutis Pūkas, Kestutis.Pukas@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6617, Seimo narė Irena Degutienė, irena.degutiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6651, Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6559, Seimo narys Dainius Kreivys, Dainius.Kreivys@lrs.lt, +370 (5) 239 6605, Seimo narė Virginija Vingrienė, Virginija.Vingriene@lrs.lt, Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Laimute.Matkeviciene@lrs.lt, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama